Корбут Анатолій Миколайович Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Корбут Анатолій Миколайович Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Наше місто » Почесні громадяни
  Корбут Анатолій Миколайович

  Корбут
  Анатолій Миколайович

  Звання "Почесного громадянина міста Хмельницького" присвоєно
  рішенням дванадцятої сесії
  Хмельницької міської ради №1 від 26 червня 2007 року.

  Корбут Анатолій Миколайович народився 23 липня 1947 року в с. Красногірка Ємельчинського району Житомирської області.

  Після закінчення Донецького будівельного училища працював на спорудженні шахт. Далі навчався у Харківському індустріальному технікумі на відділенні "Цивільне і промислове будівництво", після закінчення якого у 1971 році був прийнятий на посаду змінного майстра Хмельницького заводу будівельних і залізобетонних конструкцій. Без відриву від виробництва заочно закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут.

  Коли Анатолій Миколайович прийшов на підприємство, воно мало чим нагадувало нинішнє. Здібний хлопець уже з перших місяців роботи вносив ділові пропозиції щодо розвитку виробництва, вони бралися до уваги і втілювалися у життя. Через два роки його призначили начальником цеху №2 – найвідсталішого на заводі підрозділу. І не помилилися. Молодому Корбуту не знадобилося багато часу, аби вивести цех у передові. Це був справжній злет у кар'єрі. Вже через кілька років він обійняв посаду головного інженера підприємства, а у 1982 році його призначили директором цього заводу. З 1994 року – голова правління ВАТ "Хмельницькзалізобетон", яке було засноване відповідно до рішення Української державної будівельної корпорації від 31 березня 1994 року №128 шляхом перетворення державного підприємства – Хмельницького державного заводу залізобетонних і будівельних конструкцій у відкрите акціонерне товариство, відповідно до Указу Президента "Про корпоратизацію підприємств" від 15.06.1993 року.

  Роки правління Корбута стали для заводу цілою епохою. У нього свій, неповторний управлінський стиль, який увібрав його особисті якості і життєвий та виробничий досвід. Компетентність, цілеспрямованість, ентузіазм Анатолія Миколайовича Корбута у поєднанні з талантом перспективно мислячого організатора дозволили перетворити завод у розвинуте конкурентне підприємство, провести його реконструкцію з впровадженням сучасних високоефективних технологій у виробництво і зайняти провідне місце у будівельній галузі України.

  Основними напрямками діяльності ВАТ "Хмельницькзалізобетон" є випуск залізобетонних та столярних виробів, бетонних конструкцій, вапняного та цементного розчинів. Основна продукція: плити, фундаменти, перемички, огорожі, опорні подушки, прогони, підвіконники, пороги, дерев'яні двері, металопластикові вікна, тротуарна плитка, бруківка, бордюрний камінь тощо. Вся продукція високої якості, сучасного дизайну і відповідає всім вимогам замовників. Використовується вона як для будівництва індивідуального житла, так і соціально-побутової сфери. Користуються великим попитом також низьковольтні та високовольтні стояки ліній електромереж.

  Сприяє розвитку підприємства і місцезнаходження, яке є географічно та економічно вигідним, оскільки воно знаходиться на перетині торгових шляхів, що історично склалися у місті Хмельницькому. До підприємства ведуть асфальтована дорога та залізнична гілка. Підприємство знаходиться неподалік від залізничної станції. Територіальні межі ринку реалізації залізобетонних виробів та бетонних конструкцій – це Хмельницька, Тернопільська, Волинська, Рівненська, Одеська та Київська області.

  ВАТ "Хмельницькзалізобетон" тричі виходив переможцем конкурсу на звання "Кращий роботодавець року" на обласних рівнях. У 2004 році зайняв перше призове місце на обласному рівні у конкурсі "Кращий роботодавець року" у номінації середньоспискової чисельності працюючих від 501 до 1000 осіб.

  Заслуги А. Корбута відзначені високим почесним званням "Заслужений будівельник України" (2001 р.), золотою медаллю Міжнародної Кадрової Академії "За ефективне управління" (2004 р.), почесною грамотою Верховної Ради України "За заслуги перед українським народом" (2006 р.), орденом "За заслуги" ІІІ ступеня (2007 р.). Неодноразово нагороджувався почесними грамотами міської Ради, обласної державної адміністрації, Державного комітету будівництва та архітектури, корпорацією "Укрбуд". Кращий за професією у місті Хмельницькому в номінації "Кращий промисловець року" (2003 р.), "Людина року 2004" у номінації "Депутат", "Людина року 2008" у номінації "Інвестор". Анатолій Корбут активно займається благодійною та громадською діяльністю, за що нагороджений Орденом Української Православної церкви "Рівноапостольного Князя Володимира" І-ІІ ступеня. За особистий внесок у розвиток міської інфраструктури нагороджений Почесною відзнакою міської ради ІІІ ступеня. У 2010 році Анатолій Миколайович був обраний Президентом Асоціації "Регіональне будівництво Хмельниччини".

  Корбут – депутат міської ради чотирьох скликань. Брав активну участь у розробці генерального плану розбудови міста, залучався до роботи комісій з підготовки планів соціально-економічного розвитку, енерго- та теплозбереження, підготовки проекту сміттєпереробного заводу.

  Звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» присвоєно за вагомі
  особисті заслуги перед містом Хмельницьким у практичному розв'язанні
  питань його соціально-економічного розвитку.

  09.01.2013 р.

  Використані джерела:

  1. Почесний Генеральний директор [Електронний ресурс] // Хмельницькзалізобетон : [офіц. сайт]. – Електрон. текст. дані. – Режим доступу : https://hzb.com.ua (дата звернення 08.01.2013). Назва з екрану.
    
  2. Почесні громадяни міста Хмельницького : збірник / Хмельницька міська рада ; відп. за вип. Г. Мельник. – Хмельницький : Сторожук О.В., 2020 – 152 с.
    
  3. Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Хмельницького" Корбуту А. М. : рішення дванадцятої сесії Хмельницької міської ради №1 від 26.06.2007 р. [Електронний ресурс]. – Електрон. текст. дані. – Режим доступу : http://www.khmelnytsky.com (дата звернення 08.01.2013). – Назва з екрану.
    

  © Хмельницька міська центральна бібліотека
  Сектор автоматизації бібліотечних процесів

  Підготувала: Галина Єсюніна


  Тренінг для молоді
  Тренінг для молоді
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Гарна книжка допоможе чудово провести свій вільний час у спекотне літо

  Гарна книжка допоможе чудово провести свій вільний час у спекотне літо.

  Багато нових, цікавих, пізнавальних книг та літератури для дозвілля надійшло до бібліотек Хмельницької міської ЦБС.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр