Солтик Олександр Іванович Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Солтик Олександр Іванович Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Наше місто » Почесні громадяни
  Солтик Олександр Іванович

   


  Солтик
  Олександр Іванович

   

    Звання "Почесного громадянина міста Хмельницького" присвоєно
  рішенням тринадцятої сесії
  Хмельницької міської ради №3 від 22 серпня 2007 року (посмертно).
    

  Солтик Олександр Іванович (1947-2007 рр.) народився у місті Медвеж'єгорськ (Карельська АРСР). Після закінчення Київського автомобільно-дорожнього інституту в 1975 році розпочав трудову діяльність у Хмельницькому тролейбусному управлінні (нині – комунальне підприємство "Електротранс").

  Набутий досвід, широкі знання та вміння працювати з людьми стали тими факторами, які визначили подальший напрям його кар'єрного росту. Упродовж 1984-2007 років Олександр Іванович працював директором цього підприємства. Завдяки його організаторському таланту "Електротранс" перетворився у розвинуту конкурентну установу і зайняв провідне місце у комунальній галузі міста. Під керівництвом О. Солтика підприємство успішно здійснювало експлуатацію тролейбусних маршрутів та будівництво нових тролейбусних ліній.

  На посаді директора Олександр Іванович проявив себе як ініціативний, працьовитий, вимогливий керівник, здатний оперативно приймати рішення та здійснювати контроль за їх реалізацією. За його ініціативою виготовлялась проектна документація, вишукувались шляхи фінансування. Саме у період, коли підприємством керував О. Солтик, розширилась маршрутна мережа Хмельницького: були побудовані лінії у мікрорайони Гречани, Озерна, Дубове, Ракове, подовжено маршрут до вулиці Довженка (загалом у місті діяло вже 7 маршрутів, тролейбусний парк нараховував 102 машини). Відтак, довжина контактної мережі зросла вшестеро і склала 96,6 км, а обсяги перевезень постійно зростали. На підприємстві була запроваджена і успішно працювала програма соціально-побутового забезпечення працівників.

  Хмельницьке комунальне підприємство "Електротранс" під керівництвом О. І. Солтика неодноразово визнавалось кращим в Україні, ставало лауреатом у номінації "Комунальне господарство" (2004 і 2006 роки).

  Олександр Іванович зробив великий внесок у розвиток електротранспорту міста, для покращення обслуговування жителів, а також активно займався благодійною діяльністю, за що неодноразово нагороджувався почесними грамотами міськвиконкому. До того ж, О. Солтик не залишався осторонь громадського життя. Він тричі обирався депутатом міської ради, працював у постійних комісіях.

  Звання "Почесний громадянин міста Хмельницького" присвоєно
  за вагомі особисті заслуги перед містом Хмельницьким у практичному
  розв'язанні питань його соціально-економічного розвитку (посмертно).

  Подання про присвоєння Солтику Олександру Івановичу цього звання (посмертно) на розгляд спеціальної комісії вніс профспілковий комітет Хмельницького комунального підприємства "Електротранс".

  25.01.2013 р.

  Використані джерела:

  1. Почесні громадяни міста Хмельницького : збірник / Хмельницька міська рада ; відп. за вип. Г. Мельник. – Хмельницький : Сторожук О.В., 2020 – 152 с.
    
  2. Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Хмельницького" Солтику О. І. : рішення тринадцятої сесії Хмельницької міської ради №3 від 22.08.2007 р. [Електронний ресурс] : [офіц. сайт]. – Електрон. текст. дані. – Режим доступу : http://www.khmelnytsky.com (дата звернення 21.01.2013). – Назва з екрану.
    

  © Хмельницька міська центральна бібліотека
  Сектор автоматизації бібліотечних процесів

  Підготувала: Галина Єсюніна


  Філія №12
  Філія №12
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Близько 1300 нових книг надійшло до бібліотек міста

  За перший квартал 2016 року до бібліотек Хмельницької міської ЦБС надійшло близько 1300 нових книг. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр