Діна Пугачова – у десятці кращих  Хмельницька міська централізована бібліотечна система Діна Пугачова – у десятці кращих  Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Літературна світлиця
  Діна Пугачова – у десятці кращих

  Пугачова
  Діна Володимирівна з батьком

   

  У Києві, на двадцать другому всеукраїнському фестивалі естрадної пісні "Пісенний вернісаж - 2009", гідно представила Хмельниччи­ну талановита співачка Діна Пугачова, яка не тільки потрапила у фінал, але й за виконану пісню "Калина" увійшла в десятку кращих учасни­ків. Автором слів конкурсної пісні став батько Діни, поет Володимир Пугачов, а музику до неї написав друг сім'ї Пугачових, відомий по­дільський композитор Іван Пустовий. У творчому тріо з цими близь­кими для неї людьми Діна працює не так вже й давно, але їхня співп­раця дала чимало плодів. Багато пі­сень, написаних саме Володимиром Пугачовим та Іваном Пустовим, увійшли до Діниного альбому, ці пісні звучать на радіо, телебаченні, завойовуючи все більше і більше прихильників.

  "Створюючи вірші, – розпо­відає Володимир Пугачов, – я давно мріяв, щоб вони прозвуча­ли у піснях, тому пропонував свої тексти багатьом виконавцям. Одну з моїх пісень, наприклад, виконує Володимир Смотритель.Оскільки у своїх віршах я описував почуття, переживання чоловіка, не міг по­дарувати їх моїй дочці Діні. І це не давало мені спокою, адже так хотілося, щоб вірші прозвучали у виконанні рідної душі. Тому зго­дом я вирішив переробити свої твори на жіночий манер. Змінені тексти показав Івану Пустовому, він дав їм схвальну оцінку й охо­че погодився написати до них му­зику. Так і з'явилися у репертуарі моєї доньки пісні "Калина", "Всю ніч у сні виднілося село", "Яблуні, яблуні", "Біла криниця", "Місячна ніч", "Скрипаль", "Квіти матері" та інші".

  Нині Діна Пугачова виконує й власні пісні, яких за останній час написала чимало. Співати вона по­чала ще з дитинства, спочатку спі­вала у шкільному хорі, потім була солісткою студентського ансамб­лю. Але професійно не займалася музикою, адже обрала виробничу професію і довгий час працюва­ла начальником цеху на взуттєвій фабриці. Та творчість, співочі зді­бності не полишали жінку, а зріли й міцніли до певного часу. Нині Діна Пугачова відома як лірична співач­ка, має широкий діапазон. Професіональних музикантів, які працюють з Діною, вражає її унікальний слух, записати у студії пісню вона може з першого разу.

  Разом із сім'єю Діна мешкає у Чернівцях, але свою творчість пов'язує тільки з Хмельниччиною, де виросла і провела більшу части­ну свого життя, тут живуть її бать­ки та друзі.

  Свою любов до рідного краю Діна продемонструвала на обласно­му конкурсі пісні про село "Подих рідної землі", на якому вразила при­сутніх не тільки своїми вокальними здібностями, але й проникливістю й глибиною пісенного змісту. Саме після вдалого виступу на обласному конкурсі Діна вирішила взяти участь у всеукраїнському фестива­лі "Пісенний вернісаж - 2009".

  Як повідомив батько співачки Во­лодимир Пугачов, творчість Діни сподобалася організаторам фести­валю, деякі з них навіть запропону­вали співпрацювати. Тому можна сподіватися, що талант нашої по­дільської співачки Діни Пугачової незабаром засяє на всю Україну.

  Бібліографія:

  Салій І. Діна Пугачова – у десятці кращих на «Пісенному вернісажі – 2009» /  Ірина Салій  //  Проскурів. – 2010. –  №1. – 6 січня. – С.14


  Філія №4
  Філія №4
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  • Хмельницький в інтернеті
  • Почесні
  • Ім’я в історії міста
  • Творчість бібліотекарів
  Серія для дітей

  Серія "Детективчик" заснована в 2011 році видавництвом "Національний книжковий проект".
  Для середнього шкільного віку.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр