Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Літературна світлиця
  Чернівецька Пугачова з Хмельниччини
  Канюченко (Пугачова)
  Діна Володимирівна

  Іпостась перша

  Її пісні постійно звучать на Хмельницькому радіо й телебаченні. Бо Пугачови – Володимир і Діна – відомий на Поділлі творчий дует. Батько – поет-пісняр, а донька – виконавиця й автор музики. На превеликий жаль, лише на 18-му році життя в Чернівцях вона дебютувала на чернівецькому радіо як Діна Канюченко. Сподіваємось, невдовзі буковинці, як і хмельниччани, замовлятимуть пісні в її виконанні для привітань своїх рідних. Бо спів її душевний і глибокий, а голос – сильний і ніжний – має великий діапазон.

  На думку автора цих рядків, у якого, до речі, є музична освіта, українська естрада багато втратила, не отримавши у своє володіння Діну Володимирівну. Це була б українська Пугачова. Але сама Діна так не вважає. Хоча про свій альбом уже думку виношує. Має десятки цікавих пісень, записаних на диски та аранжованих відомими особистостями у стилі міського романсу.

  Іпостась друга

  У неї чоловічій розум та сильний вольовий характер. За фахом вона – інженер-механік. Полюбляє займатися ремонтами, знаходити рішення складним технічним задачам. Усе це Діна Володимирівна Канюченко яскраво демонструє на посаді директора міського комунального підприємства «Нептун» – міської лазні, розташованої на проспекті Незалежності.

  З її приходом підприємство отримало друге дихання. Бо вона одразу ж зрозуміла: на старих котлах, які поглинають шалену кількість енергії, далеко не заїдеш, хіба у глухий кут. Тому розпочала не тільки технічну реконструкцію, а й переобладнання закладу. Ремонтники та суміжники, які працюють з нею, одразу ж спіймали облизня: у них у голові просто не вкладалося, що ця ефектна білявка може розумітися на котлах, насосах та інших "чоловічих" тонкощах, і що «провести» її практично неможливо.

  Замість епілогу

  Ця сильна красива жінка вміє насолоджуватися багатогранністю життя. Діти, онуки, коханий чоловік і ніжні стосунки з батьками. Та ще багато інших захоплень, серед яких, до речі, не тільки створення пісень, записи та виступи. Недарма ж кажуть, що коли людина талановита, то вона талановита в усьому.

    

  Бібліографія:

  1. Лебединська Л. Чернівецька Пугачова з Хмельниччини / Людмила Лебединська // Версії. - 2011. - №52. - 22-28 грудня. - С.14

  Центральна бібліотека для дітей, філія №12
  Центральна бібліотека для дітей, філія №12
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Січневі новинки 2024 року

  Вже на полицях бібліотек новинки друку кінця 2023 року.

  Переглядайте, вибирайте, читайте!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр