Хмельницька міська ЦБС – рік 2011 Хмельницька міська централізована бібліотечна система Хмельницька міська ЦБС – рік 2011 Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Про ЦБС
  Хмельницька міська ЦБС – рік 2011

  Бібліотека – серце громади, центр громадського життя у регіоні. Бібліотека – бажане місце спілкування, проведення змістовного дозвілля жителів міста. У цьому напрямку визначили своє місце і роль бібліотечні установи Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи у 2011 році. Саме сюди йдуть люди задовольнити свої інформаційні потреби, дізнатись, чим сьогодні живе світ, Україна, рідне місто.

  За 2011 рік бібліотеками міської ЦБС

  обслужено 31 082 користувача;

  видано 602 353 примірники літератури;

  відвідали бібліотеки 212 871 читач;

  надано платних послуг на суму 99 894 грн.;

  проведено 581 масовий захід.

  Вагомою частиною роботи було створення офіційного веб-сайту ЦБС – www.cbs.km.ua.

  Протягом 2011 року в Хмельницькій ЦБС проводився проект «Сучасна бібліотека «йде в люди». Завдання проекту: напрацювання системи роботи з органами місцевого самоврядування; громадськими організаціями; забезпечення користувачам бібліотеки вільного доступу до потрібної інформації, організація зустрічей з депутатами міської ради, представниками громадських організацій. В рамках проекту протягом року проведено: три «круглі столи» на тему: «Діалоги з громадою» в бібліотеках-філіях №№2,4 та 11 за участю представників міської ради, управління культури і туризму, депутатів, адміністрації ЦБС, активних читачів бібліотек, представників громадських організацій, приватних підприємств і установ та засобів масової інформації; анкетування користувачів бібліотек; організовано флеш-моб в бібліотеці-філії №13; акцію «Читаймо разом» та відкриття літнього дитячого майданчика «Бібліотечна парасолька» в бібліотеці-філії №12.

  14 вересня у бібліотеці-філії №14 Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи відбулося урочисте відкриття пункту вільного доступу до Інтернету. Аналогічні заходи відбулися ще у трьох бібліотеках-філіях, які стали переможцями другого раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету», організованого Програмою «Бібліоміст». В урочистостях взяли участь Хмельницький міський голова Мельник Сергій Іванович, депутати міської ради, представники Програми «Бібліоміст», соціальні партнери та користувачі бібліотек.

  В 2011 році Всеукраїнський день бібліотек проходив у новому форматі загальнонародного свята. Серед заходів Хмельницькою міською ЦБС проведено: акцію «Один день з життя бібліотеки», День Відкритих дверей «Бібліотек@ Інформація – знання – успіх», користувачі взяли участь у марафоні бібліотечних новин у соціальній мережі Facebook.

  Палітра життя бібліотечної системи багата і різноманітна. Використовуючи всі наявні інформаційні можливості, працівники намагаються створити ту неповторну бібліотечну ауру, кольорову гаму якої складають і нова книга, і привітні посмішки бібліотекарів й інші важливі моменти, що пов'язані із спілкуванням.


  Моя бібліотека - філія №9
  Моя бібліотека - філія №9
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  • Хмельницький в інтернеті
  • Почесні
  • Ім’я в історії міста
  • Творчість бібліотекарів
  Література за державною програмою

  Нова хвиля української літератури – ясрава, різножанрова, захоплюча. Вона є дзеркалом сьогодення та скарбом для майбутніх поколінь.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр