Дива власноруч Хмельницька міська централізована бібліотечна система Дива власноруч Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
   Наша Україна
   Наше місто
   Літературна світлиця
   БібліоЖиття
   Фотогалерея
   Відеогалерея
   Проєкти та програми
   Контакти
   Карта сайту
   Пошук по сайту

    

   Хмельницька міська рада

    
     Головна » Віртуальні виставки
   Дива власноруч

    

   Вирко Е. В. Цветы из бисера. Уникальный букет / Елена Вирко. – Донецк : СКИФ, 2010. – 64 с. : ил.

   Можна знайти у бібліотеці-філії №10

   Всем известно, что для изготовления цветов из бисера применяется проволока. Причина проста: проволока легко позволяет придавать изделиям нужную форму. Однако при её использовании очень сложно добиться плотного прилегания бисерин друг к другу, а следовательно, получившиеся искусственные цветы не всегда в полной мере воссоздают красоту настоящих. Но с появлением книги «Цветы из бисера. Уникальный букет» эта проблема решена.

   В данном издании при помощи пошаговых инструкций, а также подробных цветных схем и фотографий рассказывается о совершенно новом, придуманном автором способе изготовления цветов с использованием нитей. Во-первых, это значительно упрощает работу, а во-вторых, позволяет вам стать обладательницей цветов, о которых все ваши гости будут с восхищением спрашивать: «Живые?» «Цветы из бисера. Уникальный букет» – частичка природы в вашем доме!

    

   Вірко О. В. Бісер. Прикраси та аксесуари / Олена Вірко. – Донецьк : СКІФ, 2010. – 64 с.: іл.

   Можна знайти у бібліотеці-філії №4

    

   Аксесуари й прикраси з бісеру, який переливається різними кольорами, надають вишуканості навіть самому скромному вбранню. Вони розбурхують уяву, змушують фантазувати. Хочете стати щасливою власницею подібних виробів? У цьому вам допоможе дана книга-путівник чарівним світом бісероплетіння.
    

   «Бісер. Прикраси та аксесуари» містить детальні поетапні інструкції з виготовлення запропонованих моделей, докладні кольорові схеми, фотографії кожного виробу і його конструктивних елементів, а також перелік і кількість необхідних матеріалів. Відмінною особливістю цієї книги є зазначення приблизного часу виготовлення аксесуарів і прикрас із бісеру.

   До даного видання ввійшли авторські моделі, які наразі не мають аналогів. Завдяки їм ви завжди будете в центрі уваги. Комплект «Ундина» перетворить вас на королеву вечірки. Портсигар «Козачка» підкреслить вишуканість вашого смаку. Краватка «Модниця» стане «перчинкою» вашого гардероба. А сумочки для мобільного телефону допоможуть вам створити образ практичної людини.

   Доповніть свій гардероб виробами з бісеру – розфарбуйте життя яскравим кольорами!

   Вірко О. В. Прикраси з бісеру з елементами об'ємних квітів / Олена Вірко. – Донецьк : СКІФ, 2010. – 64 с.: іл.

   Можна знайти у бібліотеці-філії №2

   Краще за все про характер жінки можуть розповісти квіти. Наприклад, ромашки подобаються ніжним та романтичним дамам, півонії приваблюють пристрасних на­тур, а любов до дзвіночків видає впевнених у собі осіб. Але неможливо постійно носи­ти із собою квіти або розповідати всім про свої вподобання... А це й не потрібно. Вам треба лише виконати прикраси з елементами ваших улюблених квітів, і вони допо­можуть вам краще за будь-які слова заявити про себе. І все, що вам знадобиться для цього, – книга «Прикраси з бісеру з елементами об'ємних квітів».

   У даному виданні містяться докладні кольорові схеми й фотографії процесу виго­товлення різних кольє, браслетів і сережок. Завдяки цим поетапним інструкціям ви без проблем виконаєте будь-який виріб, що вам подобається, а головне, відбиває ва­ше внутрішнє «я».

   «Прикраси з бісеру з елементами об'ємних квітів» чекають на своїх чарівних влас­ниць. Вони чекають на вас!

   Вірко О. В. Об'ємні квіти в прикрасах і аксесуарах з бісеру / Олена Вірко. – Донецьк : СКІФ, 2011. – 64 с.: іл.

   Можна знайти у бібліотеці-філії №10

   Ви ніколи не мали справи з бісером, але вам здається, що з нього можуть вийти  дуже симпатичні прикраси й аксесуари? А може, ваш багаторічний досвід роботи з цим матеріалом підказує, що саме вироби з бісеру здатні прикрасити гардероб будь-якої жінки? Тоді «Об'ємні квіти в прикрасах і аксесуарах з бісеру» – це книга сам для вас.

   Для тих, хто тільки відкриває для себе дивовижний світ бісероплетіння, у виданні наведені кольорові схеми й фотографії, а також поетапні інструкції з виготовлення запропонованих моделей. За допомогою цих докладних описів кожний новачок без проблем виконає будь-який уподобаний виріб. А ті, хто вже осягнув усі тонкощі поводження з бісером, завдяки порадам автора й своїй фантазії зможуть не лише зробити представлені у виданні кольє, браслети, сережки, сумочки, але й змоделювати на їхній основі цілу колекцію прикрас й аксесуарів.

   «Об'ємні квіти в прикрасах і аксесуарах з бісеру» – це книга для всіх цінителі прикрас із бісеру!

   Вірко О. В. Прикраси з бісеру з квітковим орнаментом / Олена Вірко. – Донецьк : СКІФ, 2011. – 64 с.: іл.

   Можна знайти у бібліотеці-філії №10

   Кожній жінці подобаються квіти: подобається торкатися до них, вдихати їхній аромат, милуватися ними... Але, на жаль, така можливість з'являється не щодня, тому модниці оточують себе речами із зображенням квітів і починають, звичайно, з гардероба. Це може бути строкате літнє плаття з величезними маками або футболка з дрібними ромашками, велика пляжна сумка з дзвониками або маленька парасолька з волошками... «Це може бути також кольє, браслет, сережки або пояс», – стверджує автор книги «Прикраси з бісеру з квітковим орнаментом».

   Завдяки даному виданню, яке містить поетапні інструкції та докладні кольорові схеми й фотографії процесу виготовлення кожного виробу, ви без проблем виготовите прикрасу з будь-яким орнаментом, що вам сподобається. Усі представлені в книзі моделі виконані в різних кольорових гамах, тому вони підійдуть до будь-яких речей з вашого гардероба.

   А у вашій скриньці вже є «Прикраси з бісеру з квітковим орнаментом»?

    

   Вірко О. В. Фігурки тварин з бісеру / Олена Вірко. – Донецьк : СКІФ, 2011. – 64 с. : іл.

   Можна знайти у бібліотеці-філії №10

   Чим можна зацікавити дитину, яка постійно щось майструє, але якій уже набридло возитися з папером і пластиліном? Що надовго утримає її увагу й дозволить їй насолодитися результатом своєї праці? Автор даної книги пропонує вашому маленькому майстрові дуже захоплююче заняття – створення з бісеру об'ємних фігурок-іграшок, фігурок-подарунків, фігурок-брелоків.

   Виконати будь-який уподобаний виріб вашій дитині допоможуть детальні поетапні інструкції з виготовлення фігурок, докладні кольорові схеми, фотографії кожної моделі її конструктивних елементів, а також перелік і кількість необхідних матеріалів.

   «Фігурки тварин з бісеру» запрошують вашого маленького майстра до світу творчості!

   Жукова І. В. Оригамі. Фігурки тварин / Ірина Жукова. – Донецьк : СКІФ, 2011. – 64 с. : іл.

   Можна знайти у бібліотеці-філії №10

    

   Усі діти люблять тварин. Вони ви­прошують у батьків собак, кішок або хом'яків, хоча частіше їм доводиться задовольнятися плюшевими ведме­диками, зайчиками або мавпочками. Але, погоджуючись на таку заміну, багато хто з непосид просить купити їм якусь забавну іграшку, та от тіль­ки догодити дитині не так-то просто. Однак автор книги «Орігамі. Фігур­ки тварин» готова допомогти вам порадувати сина або дочку.

   Подарувавши дитині дане видан­ня, ви подаруєте їй можливість са­мій вибрати та виготовити будь-яку уподобану фігурку. Для полегшен­ня роботи в книзі наведені поетапні інструкиії, детальні схеми й кольор­ві фотографії процесу виготовлення виробів у дуже популярній сьогодні техніці «модульне орігамі». Крім то­го, у виданні доступно описане ви­конання двох модулів орігамі, з яких складаються представлені в цій кни­зі фігурки восьминога, кита, курча­ти, сови тощо.

   Завдяки книзі «Орігамі. Фігурки тварин» у вашого маленького майст­ра з'явиться власна колекція забав­них іграшок!

    

   Морас І. Фенечки з бісеру / Інгрид Морас. – Х. : Ранок, 2012. – 23 с. : іл. + вкл. – (Креативні ідеї)

   Можна знайти у бібліотеці-філії №10

   Плести яскраві фенечки з барвистого бісеру – справжнє задоволення, до того ж це дуже легко і швидко. Творячи, можна нескінченно фантазувати: вплести свої улюблені намистинки в середину браслета, прикріпити до сплетеного з бісеру браслета металеві підвіски або прозо­рий переливчастий акрил. Бісероплетіння ніколи не буває нудним, тому що вже готовий браслет із бісеру в будь-який час можна доповнити й оживити всілякими деталями: підвісками, ґудзика­ми у формі черепашок. 

    

    

   Фигурки из солёного теста. – М. : АСТ-ПРЕСС КНИГА, 2010. – 80 с. : ил. – (Мастер-клас на дому)

   Можна знайти у центральній бібліотеці

   Лепка – любимое занятие детей и многих взрослых. Можно лепить по старинке из глины и пластилина,но интересно попробовать и что-то новое, например, соленое тесто. Соль, мука, вода – вот все, что для этого нужно. Поделки из соленого теста легкие, прочные и очень дешевые, а слепить из него можно все, что угодно. Сделанные вручную вещи высоко ценятся в современном мире: ведь именно благодаря им наш дом становится непохожим на другие, наполняется уютом и теплом.

   Настенные украшения, забавные игрушки, детские игры, сувениры и сюрпризы  все это можно сделать из соленого теста. Подробное описание работы дополнено любопытным рассказом об истории этого ремесла, а красочные иллюстрации помогут вам сделать своими руками все, что вы увидите в этой книге.

   Шквиря Ж. Ю. Саморобки з паперу / Жанна Шквиря. – Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2011. – 64 с. : іл. – (Серія "Дива власноруч")

   Можна знайти у бібліотеці-філії №15

   Ласкаво просимо до країни паперових чудес, у якій кожна дитина – творець.

   Шматочок картону чи серветка, мов з-під чарівної палички, обертається на веселого клоуна чи ніжну лілею! Згодиться все: писальний папір – на проліски, обгортковий – на жабок.

   Подаруйте дитині цю книгу – і ви ніколи не почуєте від неї слова «нудно», а рівень її просторового мислення й прищеплений художній смак справлять враження навіть на найсуворіших учителів!

   Поступове ускладнення, час виготовлення, необхідні матеріали й деталі викрійок – усе прораховано й підпорядковано єдиній меті: корисне дозвілля!

   Надзвичайні композиції неодмінно надихнуть вашу дитину. «Саморобки з паперу» – це її шанс створити (скласти, вирізати, склеїти) власну історію!

   Іванова О. П. Саморобки з пап'є-маше / О. П. Іванова. – Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2011. – 64 с. : іл. – (Серія "Дива власноруч")

   Можна знайти у бібліотеці-філії №2

   Пап'є-маше – дивовижний матетеріал: від відкриває широкі можливості для творчості, а приготувати його в домашніх умовах дуже просто. Є чимало милих і корисних штучок, які дитина зробить власноруч і непотрібниз газет і клею ПВА. 

   Це і ялинкові прикраси – кумедний сніговик та симпатичний пінгвін, – і великодня писанка. і карнавальна маска, і, звісно ж, розмаїння іграшок, що без них дитині не обійтися і доби.

   А якими чудовими подарунками стануть свинка-скарбничка, ваза, корабель для ванної, сердечка-валентинки чи рибки-магнітики на холодильник! Додержуючись наших рекомендацій крок за кроком, юні мистці створять чудову колекцію саморобок різного рівня складності.

   За таким захопливим заняттям час промайне непомітно, а користь, яку воно принесе, неможливо переоцінити: це і розвиток просторового мислення, і виховання художнього смаку, і тренування посидючості.

   Запрошуємо до чарівної країни фантазій із папє-маше, де кожна дитина перетворюється на скульптора!

    

   Величко Н. В. Саморобки з ниток / Н. В. Величко ; пер. з рос. О. Марченко. – Харків : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2011. – 64 с. : іл. – (Серія "Дива власноруч")

   Можна знайти у бібліотеці-філії №15

    

   Трохи фантазії, терпіння та ця книга – ось і все, що потрібно, щоб створити милі й корисні штучки зі звичайних ниток. Необхідні матеріали та інструменти знайдуться в кожній оселі: залишки різнокольорової пряжі, ножиці, голка, іноді бісер, папір, клей, дріт.

   Гарні іграшки-саморобки нікого не залишать байдужим: пухнастий песик, красуня лялька, страус-маріонетка, кумедне ведмежа, строкатий папужка, кактус – зовсім не колючий... Докладні інструкції допоможуть дітям засвоїти ази в'язання гачком і самостійно виготовити стильний пояс чи яскраві нарциси. А яким чудовим подарунком буде пейзаж-аплікація чи оригінальна вітальна листівка, новорічні прикраси чи плетений браслет! Найсолодша смакота в цукерниці видасться ще смачнішою, якщо виготовити її власноруч. Корисні поради й кольорові покрокові фото дозволять дитині легко впоратися із саморобками різного рівня складності.

   Спільна творчість потішить і дорослих, і дітей. Нехай ця книга навчить вашу дитину бачити красу у звичних речах...

   Справжнє диво
   Ліплять з глини
   Руки тітоньки Галини:
   Ліплять глечик і тарілку,
   Пташку, коника і білку,
   Курочку, малих курчат
   І веселих зайченят.
   Хочу тітоньку просити –
   Хай мене навчить ліпити.

   Юлія Рібцун

   Рібцун О. Г. Пластилін : навч. вид. / О. Г. Рібцун, Ю. В. Рібцун. – К. : Літера ЛТД, 2011. – 32 с. : іл. – (Талановиті пальчики)

   Можна знайти у бібліотеці-філії №12

   На кінчках пальчиків дитини є нервові центри, тісно пов'язані з головним мозком. Чим рухливіші будуть пальчики,тим гармонійніше розвиватиметься малюк. Малювання, художнє конструювання, ліплення – унікальні види занять для розвитку дрібної моторики рук дитини. Такі заняття розвивають мовлення, відчуття, слухову увагу, покращують уяву та просторове мислення.

   Книжечки "Пластилін" та "Пластилінові фантазії" допоможуть дитині створити цілий світ самовираження та фантазії. У книгах завдання для ліплення побудовані за принципом від простого до складного і враховують вікові та психофізичні особливості дошкільників. Завдання супроводжуються загадками, скоромовками чи віршиками, питаннями, які стимулюють міркування, спонукають до роздумів, викликають бажання висловлювати власну думку.


   У бібліотеку №10, як на свято
   У бібліотеку №10, як на свято
   • Електронний каталог
   • Електронний каталог
   • Електронний каталог
   • Електронний каталог
   • Електронний каталог
   • Меню для книгоманів
   • Зростаємо професійно
   • Мистецька вітальня
   • Наші видання
   • Послуги ЦБС
   Книги, які надійшли до центральної бібліотеки за Державною програмою від Українського інституту книги

   Книги, які надійшли до центральної бібліотеки за Державною програмою від Українського інституту книги.

   Детективи, фантастика, світові бестселери, книги для дітей та підлітків. Кожен з вас знайде для себе щось цікаве.

   Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
   детективи
   драми
   казки
   комедії
   легенди
   ліричні вірші
   пригоди
   трілери
   фентезі
   інше

   Слідкуйте за нами у
   соціальних мережах


   © ХМ ЦБС, 2010-2021 г.
      Офіційний сайт
   Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
   www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
   Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
   адміністратора, а також активного посилання на сайт.
   створення
   сайту
   Студія Спектр