У Центральній публічній дитячій бібліотеці 27 червня організували презентацію видання «Поетична математика» подільської педагогині, поетки Марії Будзінської. Книга вийшла друком у 2024 році.
У бібліотеці-філії №13 представили книжкову виставку, котру оформили з нагоди прийдешнього Дня Конституції України. У філії №10 відбувся захід, присвячений історії українського права — від часів Київської Русі до сучасності. Тематичні події пройшли і в інших книгозбірнях ЦБС.
Чергова зустріч з консультанткою здоров'я пройшла у книгозбірні №11. Учасникам клубу за інтересами «Бібліорозмовини» розповіли про артеріальну гіпертензію.
Учасники ігротеки в бібліотеці-філії №9 26 червня зіграли в гру «Історія світу». Зустріч організували в межах втілення проєкту «МІКРО».
Масівецька бібліотека-філія №22 спільно з Центром культури та дозвілля провела інтерактивні читання для дошкільнят та учнів молодших класів. Завдяки дитячим уяві та енергії улюблені герої оживали, а маленькі актори відчували себе справжніми чарівниками.
26 червня в бібліотеці-філії №10 пройшла зустріч з волонтерами. Заняття було присвячене творчості. Діти малювали акварельними олівцями на довільну тему. Під час перерв грали в настільні ігри. Подібну подію організували традиційно і в книгозбірні №11.
25 червня бібліотекарки філії №4 провели для вихованців ЗДО №23 «Вогник» майстерку «Книжка люба, ось вона! В ній закладка чарівна!». На заході не лише вчили, як робити закладки, а й нагадали, що важливо берегти книжки та читати щодня.
Спільно з Центром культури і дозвілля сіл Масівці й Богданівці Богдановецька бібліотека-філія №21 з нагоди Івана Купала організувала для дітей цікаву й пізнавальну програму.
I Всеукраїнський благодійний мистецький фестиваль «Поетичний зорепад» пройшов у Центральній публічній бібліотеці міста. Ініціювала та провела його спільнота «Поезія для душі». Літературна подія відбувалася 21–22 червня.
Для дітей середнього шкільного віку в книгозбірні №11 влаштували заняття про здоровий спосіб життя. Його для хлопців та дівчат провела консультантка здоров'я Анастасія Чеглакова.
Протягом тижня, що триває, читачі бібліотеки-філії №13 мали можливість ознайомитися з новими надходженнями, взяти участь у переглядах літератури, дізнатися більше про сучасних українських та світових авторів. У такий спосіб їх запрошували доєднатися до Національного тижня читання. Тематичний захід організувала й Давидковецька бібліотека-філія №5.
Працівниці бібліотеки-філії №4 представили відеоролик про систему норм міжнародного права та галузь українського законодавства, які були створені для того, щоб оберігати життя та захищати права дітей.
Чергова інфосесія з консультанткою здоров'я Товариства Червоного Хреста України у філії №11 пройшла 19 червня. Її організували в межах втілення проєкту «Зміцнення здоров'я та профілактика захворювань».
Заняття «Олімпійськими стежками» відбулося в Центральній публічній книгозбірні. Його влаштували 19 червня. Завітали вихованці центру «Мудрик» та учасники літнього табору гімназії №20.
Зустрічі з волонтерами в бібліотеках тривають і протягом літа. 19 червня такі відбулися у філіях №10 та №11. А наступного дня захід провели і в книгозбірні №12. Дітки творчо працювали, щиро спілкувалися та обмінювалися мріями, ідеями.
Міський етап пройшов 19 червня у Центральній публічній дитячій бібліотеці. У ньому взяли участь 17 кращих читачів бібліотек Хмельницької міської ТГ. Переможницею стала Соломія Карпельова.
У межах проведення Національного тижня читання 18 червня працівниці бібліотеки-філії №11 організували для молоді зустріч з гумористом Степаном Шкапієм. Детальніше учасникам події автор розповів про свою книгу «Смики й пересмики».
18 червня до книгозбірні на зустріч з дітками завітала письменниця, педагогиня Тетяна Безушко-Граб — авторка добрих, життєвих оповідань, які змінюють серця дітей і надихають мріяти. Вона представила нове колективне видання для хлопчиків та дівчаток.
На екскурсії до книгозбірні №7 днями завітали вихованці чотирьох загонів пришкільного табору Гімназії №28 імені В'ячеслава Чорновола. Маленькі відвідувачі взяли участь в іграх і доєдналися до творчих майстер-класів з виготовлення закладок.
Презентація відбулася 17 червня. Загалом у виданні зібрано творчі доробки 9 сучасних письменників Хмельниччини. Захід об'єднав шанувальників сучасної української поезії, а також тих, хто вірить у силу слова та прагне підтримати наших захисників.
Понад 300 примірників книг польською мовою надійшло до бібліотек Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади. Це художні, енциклопедії, збірники, словники Варшави як для дітей, так і для дорослих.