Нові надходження Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Нові надходження Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Ресурси бібліотек » Нові надходження
  Радимо прочитати українські книги
  Відділ комплектування та обробки ЦБ
  14 Жовтня 2014 р.

   

  Гербіш Н. Теплі історії до шоколаду / Надійка Гербіш. – Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2013. – 144 с. – (Теплі історії).
   
  Ця книжка – збірник добрих, теплих, шоколадних, цілющих слів. Тут містяться історії про різних людей, життя, любов, слова, дружбу, смуток, пошуки, усміх, подорожі, домашню випічку, міста, кутові будинки, про велосипеди, кіно й картини, про музику, лікарні, студентів, книжки, про неосвітлені вулиці й старі листи, маленькі дрібниці й великі зміни.
   
  Теплі історії про дива, коханих і рідних : збірка оповідань / під ред. Ю. Шутенко.  Київ : Брайт Стар Паблішинг, 2013.  144 с. – (Теплі історії).
   
  У книжці зібрані короткі оповідання й ліричні замальовки різних авторів, об'єднані теплим настроєм, затишком і позитивом. Автори розповідають про найрізноманітніші дива у житті їхніх персонажів, як от диво пізнання Бога чи диво дружби бізнес-леді з бідним хлопчиком, що збирає пляшки біля смітників; про диво кохання з першого погляду чи трепетної подружньої любові аж до старості; про зцілення серця домашнім затишком, ковтком пахучої кави або прогулянкою улюбленим містом; про найрідніших на світі людей і про те, як бути щасливими.
   
  Назарук О. Роксоляна : роман / Осип Назарук ; вступ. ст. Ю. Кочубея; прим. О. Назарука. – Харків : Книжковий Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 416 с.
   
  При дворі султана її називали «хассеке Хуррем», тобто «мати спадкоємця престолу» й «та, яка дарує радість» – Європі вона відома під ім'ям Роксоляна. Настусю, полонянку з України, купили на одному з незліченних невільницьких ринків Османської імперії для гарему султана Сулемана Пишного.
   
  Їй вдалося стати улюбленою дружиною повелителя і приворожити його так, що він кинув до її ніг усю свою державу...
   
   
  Корній Д. Зворотний бік темряви : роман / Дара Корній ; передм. Г. Пагутяк ; худож. О. Семякін.  Харків : Книжковий Клуб Сімейного Дозвілля, 2013.  320 с. : іл.
   
  Разом зі своїм батьком темним безсмертним Стрибогом Мальва перейшла до світу темних. її наставниця Птаха свідомо пішла на цей учинок, адже вважає, що Мальва са¬ма повинна зробити вибір: на чиїй стороні їй залишитися. Могутність дівчини зростає день у день, а знання  щогодини, та невдовзі вона дізнається про зворотний бік темряви...
   
  То чию сторону врешті-решт обере Мальва, адже від цього залежить майбутнє, і не лише її?
   
  Доляк Н. Заплакана Європа : роман / Наталка Доляк ; передм. В. Гранецької ; худож. О. Семякін.  Харків: Книжковий Клуб Сімейного Дозвілля, 2013.  288 с. : іл. 
   
  Поїхавши шукати кращої долі за кордоном. Людочка Бабенко була готова на все: жити у злиднях, важко працювати і, як виявилося, зрадити коханого чоловіка. Ще вчора такий милий Нік перетворився на справжнього деспота і погрожує забрати в неї дитину, позбавити радості материнства...
   
  Куява Ж. Із медом полин : роман / Жанна Куява. – Харків : Книжковий Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 272 с.
   
  Валя, Рита, Таня, Марія  про таких кажуть «нерозлийвода»: разом зростали, ділилися мріями та сподіваннями. Але з часом кожна пішла своєю дорогою. Одна добре облаштувала своє життя, друга втратила себе й не знає, як жити далі, інші... Вони зустрінуться через п'ятнадцять років і почнуть оповідати свої історії. Тієї ж миті з'ясується, що їхні шляхи не розбіглися, а навпаки...
   
   
  Волков О. Слід на воді / Олексій Волков.  Київ : Нора-Друк, 2011.  352 с.  (Морок).
   
  Півроку триває розшук зниклого безвісти відомого письменника Андріана Чумака, який поїхав на полювання і безслідно зник разом із машиною і мисливським собакою. Група зацікавлених осіб залучає до розшуків колишнього кримінального експерта. Виникають нові версії і припущення. Та кожний прорив у розслідуванні змінюється гірким розчаруванням: знайдені сліди розчиняються, ніби слід на воді.
   
  Чи всі учасники розслідування хочуть, щоб письменника знайшли? Автор тримає інтригу до останньої сторінки, вміло і впевнено розвиваючи непростий сюжет. Поціновувані детективу отримають справжнє задоволення від пової психологічної вправи від Олексія Волкова.
   

   

  Талан С. Не вурдалаки / Світлана Талан ; передм. К. Романченко. – Харків : Книжковий Клуб Сімейного Дозвілля, 2013. – 304 с.

  Вихованці війни, вони мали за розкіш одяг і взуття, за щастя – відвідини кінотеатру на зекономлені на їжі копійки... Вони мріяли, закохувалися, одру­жувалися й не ділили дітей на своїх і чужих...

  Коли Марія та Роман побрали­ся, вони були ще зовсім молоді, але душами вже починали сивіти: далося взна­ки життя під час німецької окупації. Насильство, знущання, голод, смерть проносилися перед дівчачими і хлопчачими очима  то тепер вони вурдала­ки? Горору не буде, буде війна – війна за людську гідність і право на спокій­ну старість...

   

   

   

  Хмельницький міський літературний фестиваль «Слово єднає-2016»
  Хмельницький міський літературний фестиваль «Слово єднає-2016»
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Панно улюблених книг

  Пропонуємо ознайомитись із книгами, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр