Працівниці бібліотеки-філії №11 разом із кар'єрною консультанткою провели тренінг «Критерії та аналіз власних потреб при виборі роботодавця». Він є актуальним для молоді. Подія відбулася у межах втілення проєкту «Час кар'єри».
Зустріч із волонтерами Товариства Червоного Хреста пройшла у книгозбірні №10 11 січня. Говорили на ній про Всесвітній день «Дякую». А ще робили чарівні картини.
У Центральній публічній бібліотеці пройшов показ фільму про Ісуса Христа «Заради нас». Сеанс 11 січня організовували представники благодійного фонду «Мрія».
9 січня для членів первинної ветеранської організації №4 «Заріччя» працівниці бібліотеки-філії №2 провели поетичну світлицю, присвячену Василю Симоненкові. Бібліотекарки розповіли про основні віхи життєвого та творчого шляху письменника.
Відкриття ігрових батлів 2025 року в книгозбірні №9 відбулося 9 січня. Під час гри кожен поділився, як провів зимові канікули, хто яку книгу обрав собі на новорічні свята. Також не забули й про наші українські різдвяні традиції, пригадали щедрівки та колядки.
У бібліотеці-філії №10 презентували XR-виставку «EDAR: За лаштунками реальності». Експозиція містить 20 інтерактивних постерів, які «оживають» за допомогою спеціального мобільного застосунку.
Для першачків бібліотекарка філії №6 провела поетичний вечір «Відлуння Симоненкових віршів» (до 90-річчя від дня народження поета). Захід відбувся 8 січня.
Творче заняття «Акварельні фантазії» провели волонтери Товариства Червоного Хреста 8 січня у Центральній публічній бібліотеці. На ньому й діти, і дорослі малювали котиків, сніговиків, новорічні солодощі та подарунки.
8 січня працівники бібліотеки-філії №10 представили відео, присвячене 90-річчю від дня народження Василя Симоненка. На ньому читачі декламують відомі вірші поета.
У бібліотеці-філії №14 7 січня влаштували квіз. Організували його для учнів 11 класу школи №12. Захід був присвячений видатним українкам.
Понад 300 примірників книг польською мовою надійшло до бібліотек Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади. Це художні, енциклопедії, збірники, словники Варшави як для дітей, так і для дорослих.