Белаш Олена Леонідівна Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Белаш Олена Леонідівна Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Наше місто » Почесні громадяни
  Белаш Олена Леонідівна
  Белаш
  Олена Леонідівна

  Звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» присвоєно рішенням двадцять восьмої сесії
  Хмельницької міської ради №5 від 23 вересня 2009 року.

  Белаш Олена Леонідівна народилася 14 серпня 1938 р.в м. Керчі. У 1953 р. вступила до Кам'янець-Подільського педагогічного училища. Після закінчення училища у 1958 р. Белаш О. Л. була прийнята на роботу в Хмельницьку школу №10. У 1964 р. заочно закінчила з відзнакою математичний факультет Львівського університету.

  За роки роботи у школі №10 Олена Леонідівна працювала вчителем початкових класів, вчителем математики, заступником директора з навчально-виховної роботи 1-4 класів, директором середньої школи №10, вчителем математики та інформатики навчально-виховного комплексу №10, очільницею міського методичного об'єднання вчителів інформатики.

  Белаш О. Л. двічі брала участь у конкурсі фахової майстерності «Вчитель року» у номінаціях математика та інформатика, була визнана переможцем міського етапу та лауреатом обласного етапу конкурсу. Кабінету інформатики навчально-виховного комплексу №10 під керівництвом Белаш О.Л. було присвоєно звання «Зразковий кабінет». Він увійшов у п'ятірку найкращих кабінетів області. Авторські статті Белаш О.Л. постійно друкувались у фахових журналах «Інформатика в школі», «Математика в школі», «Педагогічний вісник», газетах «Інформатика» та «Математика». Вона є автором кількох методичних посібників з інформатики та математики. Досвід її роботи узагальнено та внесено до обласної картотеки передового педагогічного досвіду вчителів області при Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

  Вихованці  Белаш О. Л. – переможці  та  призери  з  інформатики  та  математики  як  у  місті,  так  і за його межами,  переможці  у Міжнародному  інтерактивному  математичному  конкурсі  «Кенгуру».  Учні  Белаш О. Л. прославляли місто Хмельницький на республіканському етапі конкурсу-захисту учнівських наукових робіт Малої Академії наук, на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з математики та інформатики. Діяльність Белаш Олени Леонідівни з розвитку комп'ютеризації навчального процесу дозволила навчально-виховному комплексу №10 в короткий термін перетворитися на базовий навчальний заклад для проведення семінарів та тренінгів для вчителів міста та області.

  Її особиста заслуга у відкритті секції інформатики Хмельницького територіального відділення учнівського наукового товариства Малої Академії наук України, яке діє в місті з 1985 р. Белаш О.Л. присвоєно звання «Вчитель-методист», «Відмінник освіти України», «Заслужений вчитель України». Тричі нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, грамотами міського та обласного управління освіти, грамотами виконавчого комітету міської ради.

   04.04.2012 р.

  Використані джерела:

  1. Почесні громадяни міста Хмельницького : збірник / Хмельницька міська рада ; відп. за вип. Г. Мельник. – Хмельницький : Сторожук О.В., 2020 – 152 с.
    
  2. Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» Белаш Олені Леонідівні : рішення двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради №5 від 23.09.2009 р. [Електронний ресурс]. – Електрон. дані. – Режим доступу : http://www.khmelnytsky.com. – Назва з екрану.

  © Хмельницька міська центральна бібліотека
  Сектор автоматизації бібліотечних процесів

  Підготувала: Галина Єсюніна


  День дитячої книги у філії №3
  День дитячої книги у філії №3
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Світові бестселери, твори місцевих авторів, пізнавальна та довідкова література, багато книжечок для дітей!

  За останні місяці 2016 року до бібліотек Хмельницької міської ЦБС надійшло 1657 примірників нових книг. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр