Фарина Олександр Олександрович Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Фарина Олександр Олександрович Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   
    Головна » Наше місто » Почесні громадяни
  Фарина Олександр Олександрович

  ФАРИНА
  Олександр Олександрович

  Звання «Почесний громадянин Хмельницької
  міської територіальної громади»
  присвоєно 
  рішенням позачергової дев'ятнадцятої сесії
  Хмельницької міської ради від 23 вересня 2022 року.

  Фарина Олександр Олександрович народився 20 травня 1994 року у м.Керч АР Крим.

  У 2012 році закінчив ЗОШ №28 м.Хмельницького. В період навчання займався спортом та був спортивним організатором класу, приймав участь у міських, обласних та всеукраїнських спортивних заходах (змаганнях). Виконав норматив кандидата в майстри спорту з боксу та кікбоксингу. А також отримав 1-й розряд з кульової стрільби.

  У 2012 році призваний до лав Збройних Сил України. З 2013 року перейшов на контрактну службу вскладі 8-го полку спеціального призначення, приймав участь у зоні АТО на Сході України до 2017 року.

  З 2017 по 2019 роки Олександр працював у приватній охоронній фірмі ТОВ «Вінар Плюс» та заочно закінчив Національну академію МВС отримавши кваліфікацію бакалавр за спеціальністю юрист-правознавець. В зазначений період спільно з працівниками поліції приймав участь в охороні громадського порядку та забезпеченню безпеки при проведені заходів на території м. Хмельницького та області.

  З 28 лютого 2019 року проходив службу у в/ч А1979 м. Чуднів Житомирської області, звідки добровольцем був прикомандирований до в/ч А1556 128-ї гірсько-штурмової бригади м. Мукачево Закарпатської області де приймав участь у бойових діях в зоні дій операцій об'єднаних сил (ООС).

  За період проходження військової служби отримав навички та спеціальності: старшого розвідника, старшого стрілка, оператора БПЛ «Нота», кулеметника, снайпера, гранатометника.

  22 квітня 2020 року в зоні дій ООС у с. Богданівка Волновахського району Донецької області отримав важкі кульові поранення черевної порожнини та кінцівок. Пів року медики боролися за життя Героя. Нажаль, Олександр Фарина 11 жовтня 2020 року помер після тривалого лікування та численних операцій у Національному військово-медичному клінічному центрі «ГВКГ» м. Київ. Йому було зроблено понад 20 оперативних втручань.

  Провести в останню путь бійця прийшло багато рідних, знайомих, друзів та побратимів. Бойовий побратим Олександра – Василь Довгань, з яким вони в 2014 році разом воювали на Сході в складі 8-го полку спеціального призначення, згадує: «Він був серед нас наймолодший. Хороший спортсмен, життєрадісний був, веселий завжди, енергійний. Ніколи в нього не було ніякої печалі, завжди підтримував побратимів своїх. На початку війни ми так його берегли, в бій не брали з собою».

  15 жовтня 2020 року Фарина Олександр Олександрович похований на Алеї Слави – секторі для почесних поховань на території кладовища у мікрорайоні Ракове міста Хмельницького.

  Рішенням №2 п'ятої сесії  Хмельницької міської ради від 21.04.2021 р. Фарина Олександр Олександрович нагороджений Почесною відзнакою міської громади «Мужність та відвага».

  Звання «Почесний громадянин
  Хмельницької міської територіальної грмади» присвоєно

  за видатні заслуги перед українським народом
  та 
  Хмельницькою міською територіальною громадою.


  03.03.2023 р.

  Для створення довідки використано матеріали з наступних електронних ресурсів:

   © Центральна публічна бібліотека
  Хмельницької міської територіальної громади


  Філія №3
  Філія №3
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Новинки у світі літератури

  Книгозбірні Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської тергромади одержали 347 новесеньких книг! Для читачів бібліотек видання придбало місто.

  Багато цікавих видань нещодавно надійшло й від дарувальників — користувачів та авторів. 

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр