28 жовтня в бібліотеці-філії №11 відбулася чергова зустріч з волонтерами Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Темою став День української писемності та мови — дата, яку відзначають у нашій країні щорічно. Організатори вирішили зробити цю зустріч цікавою та захопливою для дітей, тому не було звичних лекцій чи презентацій.
![Чергова зустріч з волонтерами Червоного Хреста у філії №11](/uploads/images/news/news 2023/fil_11_kultura.jpg)
Однією з активностей стала гра «Розмальовка: знайди букву по кольорах». Гра навчала дітей, розвивала їхню уяву та творчі здібності. А ще дозволила їм вдосконалювати свої мовні навички у невимушеній атмосфері.
Учасники розважалися, насолоджувалися затишною атмосферою книгозбірні. За чаєм діти та волонтери ділилися ідеями й враженнями.
|