Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Фестиваль інфомедійної грамотності
  22 Жовтня 2021 р.

  З 19 по 22 жовтня у Хмельницькому тривав Фестиваль інфомедійної грамотності. Такий у нашому місті пройшов вперше. Організатори події – Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади та Управління культури і туризму Хмельницької міської ради.


  На теренах Інтернету
  22 Жовтня 2021 р.

  22 жовтня у філії №6 була проведена година критичного мислення «На теренах Інтернету». Під час заняття читачі вчилися розуміти й аналізувати інформацію, вирізняти фейки, критично мислити.


  Інформація навколо нас
  22 Жовтня 2021 р.

  У рамках Фестивалю інфомедійної грамотності у бібліотеці-філії №7 відбулася медійна майстерня.


  «Медіазнайко»: як працюють медіа і як вони впливають на споживача інформації
  22 Жовтня 2021 р.

  22 жовтня у рамках Фестивалю інфомедійної грамотності працівниці бібліотеки-філії №10 ім. Д. М. Брилінського для своїх користувачів провели онлайн-гру «Медіазнайко».


  365° за шкалою медіаграмотності
  22 Жовтня 2021 р.

  21 жовтня учасники медіаігротеки у центральній публічній бібліотеці грали вже в настільну гру «365° за шкалою медіаграмотності».


  Формуємо навички критичного мислення у громаді
  22 Жовтня 2021 р.

  20 жовтня під час медіаігротеки «Будь медіаграмотним щодня» у центральній публічній бібліотеці зіграли в настільну гру «Світ Громад».


  Оберіть 8 надійних українських онлайн-видань
  21 Жовтня 2021 р.

  Працівниці бібліотеки-філії №4 підготували гру-тест, під час якої потрібно посортувати скріншоти з онлайн-видань на ті, яким можна довіряти, та підозрілі сайти.


  Віртуальний світ: правила безпеки
  21 Жовтня 2021 р.

  Неабияк важливо навчити людей критично мислити та вміти аналізувати отриману інформацію. З цією метою у бібліотеці-філії №8 ім. І. Іова 21 жовтня влаштували тренінг з медіаграмотності «Віртуальний світ: правила безпеки». Захід організували у рамках Фестивалю інфомедійної грамотності.


  Майстер-клас із виготовлення котиків-сувенірів
  21 Жовтня 2021 р.

  20 жовтня, саме під час осінніх канікул, бібліотека-філія №15 і підлітковий клуб «Романтик» спробували організувати творче дозвілля дітей-читачів, що мешкають у Дубове, провівши майстер-клас із виготовлення сувенірів «Котик мій сердечний».


  Досліджуємо цифровий світ безпечно
  20 Жовтня 2021 р.

  20 жовтня у бібліотеці-філії №4 пройшли заняття з інфомедійної грамотності. Діти в присутності батьків ознайомилися та проаналізували ряд ситуацій та явищ, пов'язаних із цифровим середовищем


  Будь в курсі інформаційної та медійної грамотності
  20 Жовтня 2021 р.

  20 жовтня у бібліотеці-філії№3 відбувся урок медіаграмотності «Будь в курсі». Учасниці разом з бібліотекаркою вчилися розпізнавати неправдиву інформацію у ЗМІ та соцмережах. На основі таких практичних завдань їм вдалося опанувати основні терміни у галузі медіаграмотності.


  Бути захищеним у медіапросторі просто!
  20 Жовтня 2021 р.

  У межах проведення Фестивалю інфомедійної грамотності відвідувачам бібліотеки-філії №11 19 жовтня презентували підбірку онлайн-ресурсів для підвищення медійної грамотності під назвою «Бути захищеним у медіапросторі просто!». Також у книгозбірні оформили тематичну поличку «Медіаосвіта: будь медіаграмотним».


  Медіазнання і капелюшки мислення
  20 Жовтня 2021 р.

  Для своїх користувачів у рамках Фестивалю інфомедійної грамотності бібліотека-філія №2 провела інтерактивну гру «Медіазнання і капелюшки мислення». Захід влаштували у перший день фесту – 19 жовтня.


  «Критикотики»: навчитися критично мислити можна за допомогою гри
  19 Жовтня 2021 р.

  19 жовтня в центральній публічній бібліотеці Хмельницької міської територіальної громади влаштували медіаігротеку «Критикотики». Захід відбувся у рамках Фестивалю інфомедійної грамотності.


  Медіаграмотність у дії
  19 Жовтня 2021 р.

  У рамках Фестивалю інфомедійної грамотності у бібліотеці-філії №8 ім. І. Іова організували медіанавігатор «Медіаграмотність у дії». Працівниці книгозбірні в доступній формі, опираючись на яскравий наочний матеріал, розповідають користувачам про інформаційну гігієну.


  Медіацікавинки для медіазнайок
  19 Жовтня 2021 р.

  Бібліотека-філія №4 підготувала медіакросворд. Перевірте свої знання, розгадавши кросворд, та зробіть перший крок до розвитку нових медіаосвітніх компетентностей.

  Філія №14 пропонує користувачам інформбюро «Медіаграмотність для дітей».


  Навчаємо користувачів бути відповідальними
  19 Жовтня 2021 р.

  До відзначення Всеукраїнського дня відповідальності людини доєдналися бібліотекарки. У філії №11 підготували онлайн-вікторину «Що я знаю про права?», а у №15 відбувся калейдоскоп рекомендацій «Бути відповідальним – це...».


  Всі ті, що поклали життя
  13 Жовтня 2021 р.

  Працівниці бібліотеки-філії №10 ім. Д. М. Брилінського підготували відеоперегляд «Всі ті, що поклали життя». Він є вшануванням пам'яті Героїв України, що родом з Хмельницької області.


  Вивчаючи свої права, не забувай про свої обов’язки
  13 Жовтня 2021 р.

  Щоб правильно користуватися своїми правами та добре виконувати обов'язки, не порушуючи прав та інтересів інших, необхідно знати закони. 12 жовтня центральна публічна дитяча бібліотека влаштувала зустріч-розмову восьмикласників з викладачкою МАУПу Світланою Барановою.


  Честь і слава захисникам!
  13 Жовтня 2021 р.

  12 жовтня у міських бібліотеках-філіях влаштовували заходи, які тематично присвячені Дню захисників та захисниць України, а також Дню українського козацтва. Філії №14 та №15 на свої заходи запросили військових.


  На початокСторінка: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ... | 127
  Філія №4
  Філія №4
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Серія для дітей

  Серія "Детективчик" заснована в 2011 році видавництвом "Національний книжковий проект".
  Для середнього шкільного віку.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2021 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр