Бесіда-роздум «Юридична відповідальність неповнолітніх» пройшла у бібліотеці-філії №14 30 жовтня.
На захід завітали шестикласники НВК №9. Запрошена фахівчиня події — заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Хмельницькій області Олена Варфоломєєва.
Під час бесіди розглянули основні адміністративні та кримінальні провадження щодо неповнолітніх. Також обговорили явище булінгу серед школярів.
![Бесіда-роздум про юридичну відповідальність неповнолітніх](/uploads/images/news/news 2023/fil_14_vidpovidalnist.jpg)
Учасникам запропонували пройти тематичні тести. Відповіді до завдань обирали активно й охоче, адже у межах заходу дізналися багато нового про юридичну відповідальність неповнолітніх.
Зауважила вчителька пані Тамара: «Дуже важливо пам’ятати, що кожен день — це день відповідальних дій! Не можна забувати, що за кожним кроком, вчинком і вибором слідуватимуть певні наслідки. Своєю відповідальністю сьогодні ми будуємо своє майбутнє завтра».
|