Масівецька бібліотека-філія №22 спільно з Центром культури і дозвілля с. Масівці та с. Богданівці і педагогом-організатором Масівецької гімназії організувала тематичний майстер-клас. Він відбувся 31 жовтня. На майстерці виготовляли геловінські прикраси.
Разом із чудовим настроєм учасники творчого заходу отримали ще й нові навички у створенні поробок.
![Тематичний майстер-клас у філії №22](/uploads/images/news/news 2023/fil_22_helowin.jpg)
Бібліотекарка ж ознайомила дітей з багатьма фантастичними й містичними книжками, котрі є в бібліотеці. Також кожному охочому пропонували нанести аквагрим, а опісля зробити фото.
Зізнаються організатори: «Складно словами передати той захват, який випромінювали дитячі очі. Наввипередки хлопчики й дівчатка вигукували, що їм дуже все сподобалося». Саме заради таких моментів і працювали ті, хто займався підготовкою заходу.
|