До бібліотеки-філії №10 4 листопада на чергове заняття з елементами творчості для дітей прийшли волонтери Товариства Червоного Хреста України. Використовуючи тканину та кольорові шнурки, створювали чарівного «зайчика на пальчика». Кожен учасник мав змогу сам підбирати матеріали. Результат перевершив очікування!
![Заняття з волонтерами у бібліотеці-філії №10](/uploads/images/news/news 2023/fil_10_zajchyk.jpg)
Крім того, виріб містив солоденький секрет: у ньому ховалася цукерка, яка робила його ще й смачним сюрпризом. Загалом діти та дорослі отримали не тільки навички рукоділля, а й радість від спільного творчого процесу та незабутні емоції від власноруч створеного виробу.
Також учасники, використовуючи «Картки Сили» Світлани Ройз, обирали собі тваринку, з якою ототожнюють свою особистість, та пояснювали, які є в них спільні риси характеру. Розповімо, що картки містять зображення тварин, птахів, риб, комах, а також певних об’єктів і явищ природи. На звороті картки є невеликий опис зі спонуканням до дії. Саме їх діти активно та із задоволенням виконували.
Поділився враженням Марк: «Я почав відвідувати заняття нещодавно, але мені надзвичайно подобається. Зокрема, мені найбільше сподобалося обговорення карток. Я обрав орла, тому що в мене дуже багато спільного з цим птахом, а саме: мудрість, сила, гострий зір. Дякую волонтерам за чудові та теплі зустрічі, котрі допомогли мені знайти нових друзів».
|