У межах акції «16 днів проти насилля» благодійний фонд «Рокада» на базі бібліотеки-філії №8 ім. І. Іова провів соціальну антидискримінаційну гру «Бути жінкою». 23 листопада до книгозбірні завітали жінки — представниці категорії внутрішньо переміщених осіб та місцеві жительки, щоб озвучити важливі стресові ситуації, котрі можуть чатувати на кожну. Кажуть в бібліотеці: «Ми живемо в суспільстві, котре прагне слідувати гуманістичним ідеалам Європи. У цій сфері не може бути дискримінації та насильства».
![Соціальна антидискримінаційна гра «Бути жінкою»](/uploads/images/news/news 2023/fil_8_woman.jpg)
Реалізувати мету, котру мали організатори, простіше за все в ігровій формі. Тож усі учасниці під керівництвом психологині Ірини Гнєзділової обрали для себе ролі жінок, що зустрічаються з різними труднощами у житті. У ході ігрового процесу героїні потрапляли у різні ситуації, де відображалися суспільні стереотипи, труднощі на шляху до власних цілей або ж просто якісь неприємні події — усе так, як і у звичайному житті. Для розв’язання був варіант: уявивши себе кимось іншим, набагато легше знайти правильне рішення, адже погляд збоку завжди допомагає тверезо оцінити ситуацію.
![Соціальна антидискримінаційна гра «Бути жінкою»](/uploads/images/news/news 2023/fil_8_woman1.jpg)
Загалом захід допоміг відвідувачкам зрозуміти, наскільки важливо відстоювати власні кордони, не терпіти епізоди насильницьких дій. Адже світ без дискримінації та порушення прав інших людей починається з кожного.
|