Коли на вулиці все в білому сніжку, а мами кутають дитячі шиї у теплі шарфи, ручки — у затишні рукавички, наступає час, у який корисно і навіть забавно почитати історію про пригоди бабусі, яка занадто захопилася в'язанням.
29 листопада працівниці бібліотеки-філії №4 відвідали вихованців дитячого садочка повного дня «LegoKids». Для них провели коментоване читання «В’язана історія» за мотивами книги «Моя бабуся та не в міру захопливе в’язання» від Ровени Бліт.
Розповідає організаторка заходу бібліотекарка Вікторія Мітрофанова: «Діти з великим задоволенням слухали історію про пригоди бабусі, яка вирішила одягнути всі континенти, країни, пам’ятки та тваринок у плетені светрики, шапочки та шарфики».
![Коментоване читання з філією №4](/uploads/images/news/news 2023/fil_4_komen_chytannia_01.jpg) ![Коментоване читання з філією №4](/uploads/images/news/news 2023/fil_4_komen_chytannia_02.jpg)
Крім чудових малюнків, які дітки розглядали під час читання, їм принесли показати ще й в’язані іграшки. Працівниці книгозбірні дуже вдячні майстрині Ірині Браславець за представлену до заходу колекцію сов ручної роботи. Діти були в захваті від історії та і від яскравих плетених іграшок.
|