29 листопада учні 8-Г класу ліцею №14 стали активними учасниками правового діалогу «Прояв насильства — сила чи слабкість?». Працівниці бібліотеки-філії №2, як організатори заходу, розкрили підліткам поняття насильства, назвали його різновиди та основні прояви.
![Правовий діалог](/uploads/images/news/news 2023/fil_2_syla.jpg)
Під час виконання тематичних завдань восьмикласники не лише вивчали теоретичний аспект питання, але й визначали ситуації, в яких може відбуватися насильство. Щобільше того — була зроблена спроба виявити, чи є насильство силовим проявом або проявом слабкості в різних контекстах.
Усі разом дійшли висновку, що насильство не можна замовчувати, а потрібно обов’язково звертатися по допомогу та отримувати її.
|