6 грудня у нашій державі відзначатимуть День Збройних сил України. В очікуванні важливого для кожного українця дня бібліотека-філія №8 ім. І. Іова провела патріотичну акцію «Лист солдату». Її влаштувала 2 грудня для учасників клубу «Весела майстерня».
До книгозбірні малеча завітала з батьками. Частиночку свого тепла і великої вдячності спільно вирішили подарувати незламним лицарям сучасності, котрі боронять рідну землю.
![Патріотична акція «Лист солдату»](/uploads/images/news/news 2023/fil_8_soldatu1.jpg)
Кожен відвідувач почувався вдячним за той неоціненний подвиг, що вояки роблять щоденно. Тому намагався зробити наймилішу листівочку, на котрій написати найтепліші слова.
Дуже символічним був і сам виріб — у формі долоньок, котрі тримають жовто-блакитне серце. Кажуть бібліотекарки: «У такий спосіб щирі й відкриті дитячі долоньки передають крапельку свого серденька, котре наповнене любов’ю до України та її хоробрих захисників».
|