6 грудня буде державне свято — День Збройних сил України. Ним ми віддаємо шану мужності, героїзму та відвазі наших захисників. Тематичну подію напередодні влаштували у книгозбірні №7.
![Тематичний захід до Дня Збройних сил України](/uploads/images/news/news 2023/fil_7_oberig.jpg)
Бібліотекарки ознайомили учнів 3-Б класу СЗШ №18 І-ІІІ ступенів ім. В. Чорновола з історією утворення української армії. Також провели майстер-клас з виготовлення оберегів для захисників України.
До кожного власноруч зробленого янгола діти прикріплювали сердечко зі словами вдячності та теплими побажаннями добра і миру. «Я вирізаю ось таких янголів, аби відправити воїнам, адже у кожної людини є свій Янгол-Охоронець, і захисники нашої країни теж потребують захисту. Нехай вони повертаються додому живими та здоровими», — ділиться один з учасників.
![Тематичний захід до Дня Збройних сил України](/uploads/images/news/news 2023/fil_7_oberig1.jpg)
Загалом же кожен школярик з великою любов’ю та вдячністю робив свій оберіг. Вироби поїдуть до військових.
|