На золотих санях, з білою бородою, в теплому кожусі, а головне — з великим мішком подарунків приходить до діток Миколай… Таке очікуване зимове свято вчить їх милосердя, щедрості та любові до оточуючих. Традицію передають з покоління в покоління, щоб вона нашим дітям прищеплювала головні цінності.
![Cвяткування дня Святого Миколая в Центральній публічній бібліотеці](/uploads/images/news/news 2023/cb_prygody2.jpg)
8 грудня чудовою майстеркою розпочалося святкування дня Святого Миколая в Центральній публічній бібліотеці. На затію завітали дітки працівників Централізованої бібліотечної системи та гості з Будинку культури. Майстриня-бібліотекарка Тетяна Юркова виготовила з хлопчиками та дівчатками ялинкову прикрасу в патріотичних кольорах. Маленькі кольорові квадратики з допомогою клейових пістолетів діти перетворювали на яскраві ялинкові прикраси. «Ця прикраса займе особливе місце на ялинці, адже виготовлена маленькими рученятами моєї донечки», — розповідає мама учасниці майстерки Ольга Євчишена.
![Cвяткування дня Святого Миколая в Центральній публічній бібліотеці](/uploads/images/news/news 2023/cb_prykrasa.jpg)
Продовжилося свято неймовірно щирою та доброю виставою «Хто я?» від дитячого театру «Те.Ді» (керівниця — Марина Семенюк). Це — дитяча казка про велику силу дружби й взаємовиручки, про віру у власні сили та можливості, і, звісно, про дива, які трапляються не лише у святкові дні…
![Cвяткування дня Святого Миколая в Центральній публічній бібліотеці](/uploads/images/news/news 2023/cpb_vystava.jpg)
На завершення учасники отримали подарунки з нагоди свята та з власноруч виготовленими прикрасами поспішили до батьків. «Дуже важливо, щоб діти продовжували вірити в дива. Адже саме заради них, маленьких українців, наші воїни тримають небо і кордони. Тому попри всі життєві обставини маємо підтримувати “вогники щастя” в дитячих оченятах», — говорить організаторка івенту, а разом з тим провідна методистка методично-бібліографічного відділу Аліна Войтюк.
![Cвяткування дня Святого Миколая в Центральній публічній бібліотеці](/uploads/images/news/news 2023/cb_prykrasa1.jpg)
|