16 грудня в бібліотеці-філії №10 волонтери Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України для дітей організували захопливе заняття з елементами творчості. На ньому робили ялинкові прикраси з фоамірану.
Маленькі майстри й майстрині мали можливість розкрити свій творчий потенціал та створити власні унікальні прикраси для бібліотечної ялинки. Діти робили чарівних кольорових звірят, які потім ставали яскравими прикрасами святкового дерева.
![Майстерка з волонтерами у філії №10](/uploads/images/news/news 2023/fil_10_maisterka_z_volonteramy_02.jpg)
Волонтери не лише допомагали малечі втілювати з фоамірану творчі задуми, а й розповідали цікаві історії про значення кожної створеної прикраси.
Коментують бібліотекарки: «Ось тепер бібліотечна ялинка — не просто новорічна красуня, а чарівне дерево, наповнене дитячими мріями та теплом волонтерських сердець. Це святковий символ, що нагадує про радість та затишок спільного творчого процесу».
![Майстерка з волонтерами у філії №10](/uploads/images/news/news 2023/fil_10_maisterka_z_volonteramy_01.jpg)
|