Для студентів 1 курсу ДНЗ «Вище професійне училище №11 м. Хмельницького» 20 грудня працівниці Центральної публічної книгозбірні провели захід на спортивну тематику. Подія була присвячена 33-й річниці від дня створення Національного олімпійського комітету (22 грудня).
![Про Олімпійські ігри - студентам](/uploads/images/news/news 2023/cb_flentin.jpg)
Модератором заходу став Віктор Флентін — заступник голови відділення НОК України у Хмельницькій області. Пан Віктор коротко розповів про історію створення Олімпійських ігор. Також у розмові детальніше зупинився на наших земляках, котрі ставали учасниками та призерами цих усім відомих змагань.
![Про Олімпійські ігри - студентам](/uploads/images/news/news 2023/cb_flentin1.jpg)
Завершилася зустріч запалюванням факела олімпійського вогню. Адміністрація навчального закладу висловила вдячність пану Віктору, відзначивши його вагомий вклад у розвиток і популяризацію спорту серед молоді Подякою.
|