24 січня в бібліотеці-філії №10 ім. Д. Брилінського відбувся тренінг з елементами кінотерапії за участі психологів БФ «Рокада». Захід мав назву «Куди подіти гнів та злість?». Мета — допомогти учасникам знайти конструктивні шляхи вираження та «переробки» гніву й злості.
![Тренінг з елементами кінотерапії у філії №10](/uploads/images/news/news_2024/fil_10_gniv.jpg)
Діти 9–13 років, що завітали на подію, мали можливість дослідити свої емоції через перегляд та обговорення мультфільму. Він демонстрував різні аспекти переживання та вираження гніву, даючи змогу глядачам глибше зрозуміти власні емоційні реакції. Крім того, психологи підготували для школярів арттерапевтичну вправу «Вулкан».
![Тренінг з елементами кінотерапії у філії №10](/uploads/images/news/news_2024/fil_10_gniv1.jpg)
Загалом діти на заході:
-
дивилися епізоди мультфільму та обговорювали їх;
-
практикували «екологічні» способи проживання злості та гніву;
-
вчилися розрізняти злість та агресію;
-
відчували свій внутрішній «вулкан», як він діє та як це впливає на інших;
-
вчилися «скидати» напругу.
Усі ці активності дозволили учасникам відкрити нові способи розуміння та впорядкування власних емоцій.
|