12 лютого в бібліотеці-філії №10 діти та підлітки зібралися на артгодину «Я є». Її книгозбірня організувала спільно з психологами БФ «Рокада». Зустріч для кожного учасника була подорожжю в глибини власного «Я», методом дослідження тем любові до себе, самоприйняття та визначення самоцінності.
![Артгодина у філії №10](/uploads/images/news/news_2024/fil_10_artgodyna_01.jpg)
За допомогою різноманітних інтерактивних вправ та відвертих діалогів психологи БФ «Рокада» допомогли учасникам зрозуміти важливість позитивного ставлення до себе та навчили технік, які допомагають зберігати внутрішню гармонію та цінувати себе.
Одним з найяскравіших моментів заходу було правопівкульне малювання на високих мольбертах. Ця унікальна техніка дозволила присутнім висловити свої емоції, почуття та передати власний внутрішній світ через мистецтво. Малювання також є засобом розслаблення та зниження стресу.
![Артгодина у філії №10](/uploads/images/news/news_2024/fil_10_artgodyna_02.jpg)
Загалом на зустрічі учасники не лише мали змогу вивчити способи самовираження, але й знайшли нових друзів, поділилися думками та почуттями в середовищі взаєморозуміння та підтримки.
|