16 лютого — День єднання, започаткований у 2022 році. Давидковецька бібліотека-філія №5 сьогодні влаштувала для користувачів захід, який нагадав про важливість національної єдності та гордості за нашу країну.
![День єднання у бібліотеці-філії №5](/uploads/images/news/news_2024/fil_5_pazl.jpg)
Під час події працювали з тематичними пазлами. Кожен шматочок — частина рідної країни. Тож рух за рухом — і от маленькі учасники усвідомлюють, наскільки важливо бути єдиними та підтримувати одне одного.
Малеча із захопленням відшукувала рідні та знайомі міста, а дорослі пригадували разом з тим свої подорожі регіонами України. Дехто з них зауважив: «Ми сьогодні не лише відчули себе єдиною спільнотою, але й зрозуміли важливість співпраці для побудови сильної та квітучої країни».
![День єднання у бібліотеці-філії №5](/uploads/images/news/news_2024/fil_5_pazl1.jpg)
Тож бібліотечний захід став символом національної єдності та віри у майбутнє нашої України.
Юлія Біленька,
бібліотекарка Давидковецької бібліотеки-філії №5
16 лютого в Копистинській бібліотеці-філії №16 відбувся огляд експозиції дитячих малюнків «Горнусь до тебе, Україно!». Захід книгозбірня провела з нагоди Дня єднання. Відвідати подію запросили учнів — бібліотечних користувачів середнього та старшого шкільного віку.
![Експозиція дитячих малюнків «Горнусь до тебе, Україно!»](/uploads/images/news/news_2024/fil_16_maliunky.jpg)
Дитячі малюнки, які створили напередодні свята, стали промовцями та засвідчувачами унікального світу уяви, котрим володіють українські хлопчики та дівчатка. Малюнки повнилися розмаїттям кольорів, форм та образів. «Кожен малюнок — частинка дитячої душі. Всі разом вони зливаються в неповторну гармонію та засвідчують народну єдність», — вважають дорослі, котрі доєдналися до перегляду експозиції тематичних малюнків.
Світлана Павельчук,
бібліотекарка Копистинської бібліотеки-філії №16
|