Ось і промайнув перший місяць весни! Разом із ним пролетів і тиждень весняних канікул.
В передостанній день відпочинку від школи, 30 березня, у бібліотеці-філії №11 читачі книгозбірні зустрілися з волонтерами Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України. Обговорили на зустрічі свої вподобання, хобі, пригадали цікаві історії, які траплялися у житті.
![Творче заняття з волонтерами Червоного Хреста у філії №11](/uploads/images/news/news_2024/fil_11_kotyky.jpg)
На згадку про зустріч діти виготовили з паперу помаранчевих березневих котиків.
Тарас, учасник заходу: «Сьогодні я прийшов уперше, із сестричкою і мамою. Нам було дуже цікаво разом робити поробку, розмовляти і обмінюватися думками. Чекаємо на наступну зустріч. Теж прийдемо втрьох!»
![Творче заняття з волонтерами Червоного Хреста у філії №11](/uploads/images/news/news_2024/fil_11_kotyky1.jpg)
Алла Глива,
завідуюча бібліотеки-філії №11
![](https://cbs.km.ua/theme/images/line.png)
Днем раніше, 29 березня, творчий захід провели й в Богдановецькій бібліотеці-філії №21. Тут для відвідувачів книгозбірні влаштували майстерку, що називалася «Чарівні квіти».
![Майтсер-клас у бібліотеці-філії №21](/uploads/images/news/news_2024/fil_21_kvity.jpg)
Учасники творчої події, котра мала на меті об’єднати всіх навколо спільної справи, вияву фантазії й колективного натхнення, працювали у різних техніках. Використовували при цьому кольоровий папір, фарби.
Згодом бібліотекарка запропонувала їм почитати книги, адже бібліотека для того й існує, щоб її відвідувачі читали, дізнавалися щось нове, захоплювалися друкованим словом. «Так гарно провели час. Аж настрій покращився й став чудовим! Тому й приходжу до бібліотеки, долучаюся до багатьох заходів. Мені подобається атмосфера й усе, що робимо тут разом із моїми друзями», — каже Анжеліка Сірик, активна учасниця усіх бібліотечних заходів.
Світлана Бойко,
бібліотекарка Богдановецької бібліотеки-філії №21
|