9 квітня працівниці книгозбірні №3 організували для одинадцятикласників тренінг із профорієнтації. На захід запросили кар’єрну консультантку, HR-фахівчиню з підбору та адаптації персоналу Альону Підлужну-Ткач.
![Тренінг із профорієнтації](/uploads/images/news/news_2024/fil_3_hr.jpg)
Пані Альона розповіла молодим людям про актуальні на ринку праці професії та пріоритетні післявоєнні вакансії.
Також говорили про те, як розвивати SOFT SKILLS, що таке HARD SKILLS, а також SWOT-аналіз. Фахівчиня вказала, яким повинне бути сучасне резюме. Розповідь супроводжувалася презентацією «Визначся із професією».
![Тренінг із профорієнтації](/uploads/images/news/news_2024/fil_3_hr1.jpg)
А після тренінгу усі присутні змогли поставити гості запитання, котре їх найбільше цікавило. Консультантка також залишила свої контакти та запропонувала допомогу в разі потреби (при написанні мотиваційного листа чи обранні професії).
|