20 квітня у бібліотеці-філії №10 відбулася чергова надзвичайно затишна зустріч з волонтерами Товариства Червоного Хреста України. Цього разу діти та дорослі змогли не лише попрацювати творчо, а й подарувати тепло та посмішки, роблячи неповторні «теплі листівки».
Під керівництвом досвідчених волонтерів учасники заходу мали можливість власноруч створити унікальні листівки з паперу. Використовували різноманітні матеріали та прикраси — від яскравих наліпок до милого декору. Кожна листівка вийшла особливою, відображала внутрішні почуття та емоції того, хто їх створював.
![Творче заняття із волонтерами Червоного Хреста у філії №10](/uploads/images/news/news_2024/fil_10_lystivka.jpg)
Маленькі учасники й дорослі з великим задоволенням доєдналися до цієї творчої ініціативи. Сімейна атмосфера та спільна творчість зробили зустріч особливою та незабутньою.
Кажуть волонтери: «Подібні заходи є важливим елементом соціальної інтеграції та розвитку громадянського суспільства. Вони надають можливість кожному виявити свою творчість та внести свій внесок у підтримку спільної справи — створення тепла та радості навколо». «Бібліотека продовжує бути місцем не лише для читання та навчання, а й середовищем втілення заходів, спрямованих на зближення громади та підтримку громадських ініціатив», — додають бібліотекарки.
Ганна Слободян,
завідуюча бібліотеки-філії №10
![](https://cbs.km.ua/theme/images/line.png)
Карнавал — час, коли кожен може стати ким завгодно: героєм казки, міфічним персонажем або супергероєм. Це — свято веселощів, краси та творчості. І саме цю магію карнавалу відчули діти 20 квітня у бібліотеці-філії №11 на тематичній зустрічі з волонтерами Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
Сьогодні кожен учасник заходу став майстром власної карнавальної маски. З великою увагою та захопленням виготовляв своє творіння, втілюючи власні фантазію та бачення майбутнього образу. Використовували для поробки папір, кольорові фарби, олівці, клей, ножиці та спеціальні палички.
![Творче заняття із волонтерами Червоного Хреста у філії №11](/uploads/images/news/news_2024/fil_11_karnaval.jpg)
Процес створення масок об’єднав дітей, дав змогу відчути підтримку та натхнення однодумців і волонтерів. Саме в такі моменти народжується не лише мистецтво, але й дружба, співпраця та розуміння важливості людської індивідуальності.
Учасниця заходу Дарина: «Подобається робити різні поробки, дякую волонтерам за можливість удосконалювати свої вміння. Створення карнавальної маски власноруч — це чудовий спосіб втілити свої фантазії, відчути себе частиною особливого свята».
Інна Потравна,
бібліотекарка бібліотеки-філії №11
|