24 травня в книгозбірні №17 відбувся бібліотечний урок «Світ навколо тебе». Головною метою захід мав наступне: навчити дітей любити та поважати природу, виховувати у них бажання охороняти та примножувати її багатства й красу.
Україна у нас — найкраща! Про її красу так гарно писали: Тарас Шевченко, Ліна Костенко та багато інших. Бібліотекарка зачитувала фрагменти творів, у яких оспівується краса рідної землі. Учасники заходу і своєю чергою декламували вірші про природу. А ще діти відгадували загадки про пори року, розповідали, як вони власними вчинками оберігають навколишній світ.
![Бібліотечний урок у філії №17](/uploads/images/news/news_2024/fil_17_urok.jpg)
Людина, яка любить природу, є доброю, не ображає інших, не кривдить нічого живого. «Бути вірним другом природи — це наш обов’язок», — ствердно зауважували діти.
Опісля присутні намалювали малюнки, на яких зобразили улюблених пташок, квіти, тварин. А завершили захід на вулиці, граючи в рухливі ігри.
|