У межах роботи Хабу цифрової освіти, що діє в бібліотеці-філії №7, учнів міської школи №18 познайомили з освітнім серіалом «Ден і Рора проти корпорації С.». Він є на платформі «Дія. Освіта». Захід організували з нагоди Місяця обізнаності про ментальне здоров’я (травень 2024 року).
Зауважили бібліотекарки: «Такі заходи допоможуть юним українцям дбати про свій внутрішній стан та навчитися культури піклування про ментальне здоров’я».
![Турбуймося про ментальне здоров’я](/uploads/images/news/news_2024/fil_7_mental.jpg)
Комікс вийшов на платформі «Дія. Освіта». Він створений Координаційним центром з психічного здоров’я КМУ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» — ініціативи першої леді Олени Зеленської — за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який втілює організація «Пакт».
Серіал підготували для молоді, школярів, підлітків та дорослих. «Якось прогресивний Честнат-сіті втратив свої кольори. Його мешканців поглинули стрес, напруга та гнітюче відчуття безперспективності, викликані небувалою кількістю проблем: дороги паралізовані заторами, місто страждає через комунальні негаразди, сварки, агресія і взаємні звинувачення стали буденністю. За бідами, які звалилися на місто каштанів, стоїть злий геній-науковець. У своїй підземній лабораторії він готується до тріумфу, адже Честнат-сіті от-от охопить суцільний морок», — зазначено в описі до серіалу.
|