28 травня до філії №10 на екологічну екскурсію «Сортуй сміття разом з бібліотекою» завітали учні 4-А класу Ліцею №3 імені Артема Мазура Хмельницької міської ради.
Захід розпочали зі знайомства з бібліотекою, її відділами та послугами. Діти дізналися, які книги зберігаються у бібліотечному фонді, як організована робота бібліотекарів. Їх вразило різноманіття літератури та журналів.
![Екологічна екскурсія у філії №10](/uploads/images/news/news_2024/fil_10_smittia.jpg)
Після цього на учасників чекала інтерактивна екологічна гра «Сортувати — це просто». Метою гри було навчити школярів правильно сортувати сміття та підвищити їхню обізнаність у сфері збереження навколишнього середовища.
Школярі отримали кольорові контейнери для різних видів відходів: паперу, пластику, скла, органічних відходів та змішаного сміття. Завданням було правильно розподілити предмети, які давали бібліотекарі, до контейнерів.
Діти активно грали, обговорювали між собою правильність сортування того чи іншого виду сміття, з радістю вчилися нового. Загалом вони нині не тільки дізналися про бібліотеку та її ресурси, але й зробили важливий крок у напрямку вивчення можливостей збереження планети.
|