27 та 28 травня книгозбірню № 15 відвідали першокласники ліцею №2. Діти завітали на традиційні ознайомлювальні бібліотечні екскурсії.
З працівницею книгозбірні юні гості поспілкувались про улюблені книги, про користь читання. А ще ознайомились із самою бібліотекою, пройшлися її відділами тощо.
![Бібліотечна екскурсія у філії №15](/uploads/images/news/news_2024/fil_15_ekskursii.jpg)
Перегляд тематичної презентації «Як Катя в таємничому лісі скарб шукала» доповнив бібліотечну екскурсію. Зрештою, такі заходи мотивують дітей на подальше відвідування бібліотеки та пізнання світу книг.
|