28 травня у межах втілення проєкту «МІКРО» відбулася чергова зустріч за настільною грою. Користувачі бібліотеки-філії №9 зібралися, щоб пограти у «Лото». Адже ця гра є направду корисною.
Вона вчить моделювати ігрову ситуацію, прораховувати ймовірність перемоги, приймати тільки обдумані рішення, спокійно зіштовхуватися з програшем. А ще «Лото» покращує пам’ять і спостережливість. Також під час гри у дітей практикуються навички спілкування з однолітками.
![Ігротека у бібліотеці-філії №9](/uploads/images/news/news_2024/fil_9_loto.jpg)
Зазначають у бібліотеці: «Ми проводимо такі заходи для того, щоб сучасним дітям (а іноді до гри доєднуються і дорослі) було приємно провести час у бібліотеці, щоб вони відчували від цього користь. Ми живемо в епоху гаджетів та інтернет-можливостей, а книгозбірня пропонує провести час без телефонів, натомість замінивши життя в онлайні реальним спілкуванням».
|