У передостанній день весняної пори, 30 травня, книгозбірні-філії №13 та №4 організували яскравий святковий захід для школярів з нагоди Дня захисту дітей. Учні п’ятих класів ЗОШ №14 з нетерпінням очікували на цю подію, бо були впевнені, що бібліотекарі й вчителі обов’язково створять для них атмосферу радості й гарного настрою.
![Захід для школярів з нагоди Дня захисту дітей](/uploads/images/news/news_2024/fil_13_svitlishae.jpg)
Розпочали з рухливих ігор. Потім перейшли до книжковго батлу, під час якого діти продемонстрували свої знання та засвідчили любов до читання. Це захопливе змагання сприяло розвитку читацьких навичок та підживило інтерес до літератури серед школярів.
![Захід для школярів з нагоди Дня захисту дітей](/uploads/images/news/news_2024/fil_13_svitlishae1.jpg)
А найбільш незвичною частиною став флешмоб усмішок. Він підняв настрій всім. «Такі події нагадують про важливість дитячої радості. Вони створюють незабутні моменти для дітей. Нехай такі заходи стануть традицією, яка радуватиме наших учнів щороку», — вважає класна керівниця 5-А класу Олена Сіпова.
На завершення всі учасники отримали солодкі подарунки від організаторів.
Алла Панасюк,
завідуюча бібліотеки-філії №13
![](https://cbs.km.ua/theme/images/line.png)
30 травня в Давидковецькій бібліотеці-філії №5 пройшов майстер-клас зі створення казкових закладок, присвячений Дню захисту дітей.
Діти разом із бібліотекаркою занурилися в чарівний світ творчості, виготовляючи яскраві та оригінальні закладки для своїх улюблених книг.
![Майстер-клас зі створення закладок](/uploads/images/news/news_2024/fil_5_zakladky.jpg)
Маленькі учасники з великим ентузіазмом обирали матеріали, вирізали фігури та прикрашали свої вироби. Бібліотекарка допомагала на кожному етапі, ділилася порадами та підтримувала їхні творчі ідеї.
Загалом захід не лише збагатив дітвору новими вміннями, а й подарував безліч позитивних емоцій. Кожна закладка стала унікальним проявом мистецтва, що нагадуватиме хлопчикам і дівчаткам про цей чудовий день у бібліотеці.
Юлія Біленка,
бібліотекарка Давидковецької бібліотеки-філії №5
|