2 липня Копистинська бібліотека-філія №16 спільно з місцевим Центром культури і дозвілля організувала майстер-клас «Листівка другу». Участь у заході взяли діти молодшого та старшого шкільного віку.
Захоплива та творча подія дала можливість учасникам передати свої почуття та продемонструвати фантазію посередництвом виготовлення індивідуальних листівок. Водночас подібний майстер-клас не вимагає особливих художніх навичок, головне тут — бажання створювати й радіти процесу.
![Літній майстер-клас у філії №16](/uploads/images/news/news_2024/fil_16_drug.jpg)
Тож на заході дітей прагнули навчити робити оригінальні та красиві листівки, які можна подарувати друзям, висловлюючи у такий спосіб свої любов і вдячність.
Зауважують учасники: «Майстер-клас — чудовий спосіб провести час весело та з користю, навчаючись нового, зокрема створення гарних пам'ятних речей для своїх близьких».
|