14 березня в бібліотеці-філії №10 відбулася зустріч із волонтерами Товариства Червоного Хреста України з назвою «Березневі коти».
На початку заходу волонтерка Анастасія запропонувала учасникам цікаве запитання: «Чим особливий для вас березень?» Діти із задоволенням ділилися своїми думками: для когось березень — це початок весни та тепла, для інших — перші пікніки й сезон шашликів, а ще — веселий спів березневих котів.

Після цього учасники перейшли до творчої роботи. З картону вони вирізали тулуб котика, розмальовували та прикрашали його. Особливо цікавим етапом стало створення маленьких светриків для котів із яскравих різнокольорових ниток — кожна робота вийшла унікальною та дуже креативною.
Завершилася зустріч приємним чаюванням зі смаколиками. Діти спілкувалися, розглядали свої поробки та ділилися гарним настроєм, який подарував усім цей березневий творчий день.
Ольга Колокольникова,
завідуюча бібліотеки-філії №10

У бібліотеці-філії№11 щосуботи проходять пізнавальні та творчі заходи для дітей за участю представників Товариства Червоного Хреста України. Вони вже стали доброю традицією для маленьких відвідувачів, адже поєднують спілкування, творчість та цікаве дозвілля.
14 березня для дітей організували зустріч з виготовлення котиків із картону. На початку учасники знайомилися між собою: кожна дитина представляла себе та розповідала, які весняні квіти вона знає. Це допомогло створити дружню атмосферу та налаштуватися на спільну роботу.

Під час розмови волонтерка розповіла дітям про весняні символи природи. Зокрема, згадала й про вербові котики, які є одними з перших її провісників. А тема була пов’язана з паперовими котиками, яких діти виготовляли власноруч.
Маленькі учасники малювали, вирізали та прикрашали свої вироби. Творчість подарувала учасникам гарний настрій, приємні емоції.
Подібні заходи не лише розвивають творчі здібності дітей, а й допомагають їм проводити час цікаво та корисно. Учасниця заходу Злата: «Було дуже цікаво малювати, вирізати та прикрашати котика. Мій котик вийшов особливим, і я ним дуже пишаюся!»
Наталія Колесник,
бібліотекарка бібліотеки-філії №11
|