Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Бібліотечний сніданок із швейцарцем
  Галина Єсюніна, завідуюча відділом ІТ та ЕР
  7 Вересня 2017 р.

  Однією з найпомітніших подій 7 вересня 2017 р. у міській центральній бібліотеці стала акція «Бібліотечний сніданок з цікавим гостем», яку тут провели вже вдруге. Адже, як показує практика, такі зустрічі сприяють живому спілкуванню, розширюють кругозір та допомагають долати кордони.

  Цього разу життєвими історіями із хмельничанами ділився швейцарець Хюбер Года – викладач англійської та німецької мов, член громадської організації «Майдан без кордонів», один із організаторів українських вечорів у Франції, який завітав на зустріч разом із дружиною Валентиною та друзями – подружньою парою Еріком та Валентиною Ріо із французького міста Белфор.

  Чому займається організацією українських вечорів у Франції? Як зазначає Хюбер: «Для мене це важливо. Я живу в Швейцарії. Це відносно багата країна, тому цілком природньо, щоб ми допомагали іншим».

  У Хмельницький іноземний гість приїхав уперше, а от в Україні бував неодноразово. Знайшовши у Харкові своє кохання, зумів полюбити й Україну.

  У Швейцарії про Україну, зауважив Хюбер Года, знають поки що не багато, однак він разом із однодумцями цю ситуацію виправляє.

  Хмельничанам він розповідав про освіту, армію, побут та особливі риси швейцарців, які у загальному сприяють успіху своєї країни, адже Швейцарія – нейтральна конфедеративна республіка в Західній Європі, офіційними мовами якої є: німецька, французька, італійська та частково ретороманська.

  У своїх роздумах про Швейцарію Хюбер зауважив: «У Швейцарії нам знадобилося досить багато часу, щоб зрозуміти декілька речей: як жити разом, як жити мирно. Для нас, швейцарців, важливо розуміти, що кожна людина має право на власну думку, при цьому ми маємо жити і поважати один одного».

  Як зазначив пан Хюбер, у об’єднаній країні має бути спільна ідея, тому одним із найважливіших свят у країні є День заснування Швейцарської Конфедерації, яке святкують 1 серпня.

  Центральній бібліотеці Хюберт Года у подарунок привіз французькі книги, якими може скористатись кожен читач бібліотеки.


  Центральна бібліотека
  Центральна бібліотека
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у другому кварталі 2018 року

  Пропонуємо Вашій увазі книги, які надійшли до бібліотек Хмельницької міської ЦБС у другому кварталі. Багато нових творів подільських та українських письменників, видання про спорт та інші.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр