Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту




  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Молодий дебют
  Світла Сінькова, завідуюча методично-бібліографічним відділом
  21 Вересня 2017 р.

  20 вересня о 12.00 у центральній міській бібліотеці відбулися літературні читання «Молодий дебют». Молоді літератори продовжили літературно-мистецький марафон в рамках міського літературного фестивалю «Слово єднає– 2017».

  За три роки свого існування фестиваль набрав обертів. Став відомим не тільки у місті Хмельницькому, але й за його межами. У «Молодому дебюті» взяв участь тринадцятирічний Олександр Пшеничний з Чорного Острова, який є наймолодшим учасником фестивалю. Презентував власні твори які написані у жанрі фантастики. Також на літературні читання завітали гості з Вінницької області, поети-початківці Марія Шулима та Олег Ратніков.

  «Для молодих авторів участь у фестивалі – це чудова можливість проявити себе, презентувати власні поезії та у майбутньому стати активним учасником літературного життя міста», – з привітальним словом звернувся до учасників голова Хмельницької міської організації Національної спілки письменників України та голова правління Хмельницького обласного об’єднання товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка Віталій Міхалевський.

  Студентський літературний театр «Глорія» Хмельницького Національного університету (керівник Таїсія Коваль) відомий не тільки у місті Хмельницькому, а й за межами. Ніхто не міг залишитися байдужим під час виконання юними артистами нової театралізованої композиції «Плакала калина».

  Молодість і поезія ідуть пліч-о-пліч. Почуття яскраві, кров гаряча, і всі враження вони висловлюють метафорами та епітетами. Вони захоплюються мистецтвом в усіх його проявах. Характеризують свою поезію, як спробу дивитись на сучасність через призму різних епох та різних людей. Мають величезне прагнення писати, говорити і хочуть бути почутими. Справжні цінителі віршування, учасники поетичного клубу «Роса», який створений при студентському літературному театрі «Глорія» кафедри української філології Хмельницького національного університету, на «Молодому дебюті» презентували власний літературний доробок.

  «Довгий час я писала поезію, як говорять, «у шухляду», а фестиваль«Слово єднає»для мене як ковток повітря», – ділиться враженням молода поетеса Анна Новак, яка вже другий рік поспіль бере участь у фестивалі.

  Покоління, яке ввійшло в літературу на початку двадцять першого століття, творить сучасне молодіжне чтиво. Молоді письменники вчать читати, вчитуватися, захоплюватися читанням, любити українську книжку.Молода українська поезія така яскрава, така чудова, така необхідна, що хочеться все частіше залишитися наодинці зі словом.


  Філія №7
  Філія №7
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Книгопоказ

  До вашої уваги пропонуємо інформацію про нові надходження, серед яких чимало новинок вітчизняного і світового літературного життя. Бібліотеки отримали нові твори подільських письменників.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах






  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр