Хмельницький – прекрасне та мальовниче місто. Кожна пора року одягає на нього свою маску. Але яке воно насправді наше місто? Воно – неповторне. Саме городяни Хмельницького роблять місто особливим. З кожним роком воно вдосконалюється і стає більш сучасним.
Ми всі любимо наше місто, де ми народились, зросли. Поети та письменники, що народились або побували тут, теж люблять і шанують Хмельницький, про цю любов вони написали у своїх творах.
![Краєзнавча вітальня «В піснях, віршах, славімо наше місто» у бібліотеці-філії №12](/uploads/images/news/news_2017/filial_12_sl.jpg)
Сьогодні, 21 вересня, у центральній бібліотеці для дітей №12 відбулась краєзнавча вітальня «В піснях, віршах, славімо наше місто» для учнів 5-А та 5-Б класів СЗОШ №21.
Гостями заходу стали поетеса, керівник літературного клубу «Червона калина» Надія Вітвіцька та казкар, співзасновник ВТС «Конгресу літераторів України» Микола Швець.
![Краєзнавча вітальня «В піснях, віршах, славімо наше місто» у бібліотеці-філії №12](/uploads/images/news/news_2017/filial_12_sl1.JPG)
Автори розповіли про рідне місто як джерело натхнення, зачитали нові твори та закликали цінувати свою маленьку Батьківщину. Діти, в свою чергу, поділились мріями та уявленнями про майбутнє Хмельницького, а також продекламували улюблені вірші присвячені нашому місту.
«Наше місто – спокійне й чисте. Тут мешкають хороші люди. Дуже люблю Хмельницький і не змогла б жити деінде», – ділиться враженнями читачка Серватинська Єлизавета.
|