Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  «Сила духу» у центральній бібліотеці
  Елла Холміцька, заступник директора з основної діяльності
  22 Вересня 2017 р.

  22 вересня у рамках Хмельницького міського літературного фестивалю «Слово єднає – 2017» у центральній міській бібліотеці відбулася презентація проекту «Літературний туризм» з Лорою Підгірною та Наталкою Михно.

  В цьому році у фестивальних заходах беруть участь дев’ять гостей з різних міст України. Серед них – Лора Підгірна, письменниця, журналістка, громадська діячка, голова ініціативної групи ГО «Подільсько-Галицько-Волинська гільдія», живе у Кам’янці-Подільському. Письменниця поділилася своїми враженнями від Львівського книжкового форуму, де протягом п’яти днів максимально намагалася взяти участь у різних заходах: творчих зустрічах, презентаціях нових книг, тощо. Але такі спілкування потрібні не тільки мешканцям великих міст. «Зустрічі  з читачами надихають як читачів, так і письменників, вони надихають на творчість. Відвідуючи маленькі міста, письменники відтворюють історію. Ці зустріч – інвестиції у вас, у вашу громаду»,– наголосила Лора Підгірна.

  Наступною виступала Наталка Михно – відома читачам центральної бібліотеки за книгою «Звільнення». Саме з цієї книги розпочалася співпраця міських бібліотек у рамках проекту «Літературний туризм» та повернення  письменниці з політики у літературу. Сьогодні теребовлянка привезла свою нову книгу «Сила духу». Це остання частина трилогії. Перед тим були «Марево духу» та «Аристократи духу». До написання книги письменниця йшла довгих дванадцять років. Письменниця присвятила її «всім, хто стояв на Майданах, і тим, хто загинув у війні на Сході, а ще – усім тим емігрантам, які виїхали з України – щоб вони ніколи не забували, хто вони і звідки». «Зараз українці переживають четвертий майдан. Але цей народ ніколи не віддасть свою землю, мужньо захищаємо рідну Україну, і обов’язково переможемо»,  – підкреслила Наталка Михно.

  Підводячи підсумок зустрічі, директор Хмельницької міської ЦБС Тамара Козицька сказала: «Треба говорити про себе, про свою роботу. Це цікаво нашим читачам, нашим партнерам. Співпраця виходить цікава, якісна, взаємовигідна для обох партнерів. Заходи проводяться такого рівня, що немає потреби самостійно збирати аудиторію, достатньо виставити афішу в Інтернеті і збирається зал».

  Саме партнерська співпраця у рамках проекту «Літературний туризм», до якого з жовтня 2016 року приєдналася центральна міська бібліотека надихнула Тамару Козицьку брати участь у Всеукраїнському конкурсі на здобуття звання «Бібліотека року – 2017».

  Чекаємо на нові книги письменниць та їх презентації і рамках проекту!


  Філія №8
  Філія №8
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Цікаві книги, які варто прочитати!
  Пропонуємо Вашій увазі нові книги у бібліотеках Хмельницької міської територіальної громади! Багато художньої літератури, твори для дітей, посібники для навчання.
   
  Всі видання подаровані в межах акції #КнижкиДаруй_ДоПеремогиКрокуй.
  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр