Такий в житті буває день,
Повніший за століття день.
Не загнуздать його календарями…
Такий в житті буває день, що ми перші після автора тримаємо в руках книжку «Протокольний нокдаун» переповнену гуморесками та фейлетонами. Ще сохне автограф митця на обгортці, а учні 10-А класу СЗОШ№27 ім. Дмитра Іваха розглядають неординарне фото обкладинки, а автор – Михайло Цимбалюк, відкриває свого ділового портфеля і витягує другий екземпляр ще й для шкільної бібліотеки. Але офіційно бібліотека на Львівському перша книгозбірня в місті над Бугом, де презентувався «Протокольний нокдаун».
![Презентація книги Михайла Цимбалюка «Протокольний нокдаун»](/uploads/images/news/news_2017/filial_11_lit1.jpg)
Як сказала Павлунік Олена Пилипівна, класний керівник 10-А: «Найкраще твори сприймаються з уст автора». Отож, Михайло Петрович взявся почитати нам свої твори. Отак ми прослухали казку про… реквізованого як такого з екстремального мінімуму борошна та сфабрикованого як сфера гастрономічних інтересів Діда і Баби. Вгадали про кого йдеться? Про Колобка. Така от, стара казка по-новому. І всі усміхаються, бо розуміють, що таким чином хотів висміяти автор, тих хто просте ускладнює, щоб здатися розумнішим, ніж є насправді.
Але яка творча зустріч без поезії? І тут Михайло Петрович спрямовує аудиторію в інтелектуальне русло, бо читає не просто вірші, а анаграми. В них зашифровані жіночі імена.
Нашу творчу зустріч відвідав кропивницький дитячий поет – Черниш Анатолій Григорович. Михайло Петрович надав другу слово, який теж розповів про свій творчий та життєвий шлях.
![Презентація книги Михайла Цимбалюка «Протокольний нокдаун»](/uploads/images/news/news_2017/filial_11_lit.jpg)
Під час зустрічі твори митців експонувалися на книжковій виставці «Чар невмирущого слова». Також, працівником бібліотеки Гливою А.І. було створено слайд-шоу, яке демонструвало творчий доробок митця.
|