Яких професій лиш нема!
Художник, вчитель, лікар і аптекар,
Та все ж найкраща це моя
Я – бібліотекар
Наближається наше спільне свято – Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди його відзначення 28 вересня у бібліотеку-філію №14 на бібліолавочки «У світі книги чарівної» завітали учні НВК №9 3 «Г» класу.
![Бібліолавочки «У світі книги чарівної» у бібліотеці-філії №14](/uploads/images/news/news_2017/filial_14_bibl.jpg)
Учасники заходу мали можливість ознайомитися з захопливими сучасними книгами, відкрити для себе безліч цікавих письменників-класиків, поспілкуватися, взяти участь у розважальних конкурсах, вікторинах.
![Бібліолавочки «У світі книги чарівної» у бібліотеці-філії №14](/uploads/images/news/news_2017/filial_14_bibl1.jpg)
Мандруючи цікавим книжковим світом, діти зустрічали відомих улюблених героїв, знайомилися з чарівним і дивовижним світом казки.
Час, проведений у нашій книгозбірні – це найкращі ліки від нудьги, це підняття всім чудового настрою, отримуючи лише позитивні емоції.
![Бібліолавочки «У світі книги чарівної» у бібліотеці-філії №14](/uploads/images/news/news_2017/filial_14_bibl2.jpg)
«Читайте! Хай не буде у вашому житті жодного дня без прочитаної сторінки, бо тільки у такому випадку книга радо стане вашим другом та порадником!», – зауважила працівник бібліотеки.
|