Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Літературні читання у центральній бібліотеці
  Боєва З. В., центральна бібліотека
  16 Жовтня 2012 р.

  16 жовтня у післяобідню пору читальний зал центральної бібліотеки перетворився на творчий зал засідань.

  Члени літературної студії, які прийшли на зібрання, з метою зацікавити учнів вивченням української мови та літератури, обговорювали нові підходи до вивчення літератури рідного краю на уроках української літератури та шляхи до пробудження в учнів національної свідомості.

  У теплій, дружній та творчій атмосфері пройшла зустріч з подільськими поетами, членами літературної спілки «Поділля» Володимиром Олійником та Ольгою Лихогляд.

  Володимир Олійник представив увазі педагогів свою «новоспечену» незвичайну збірку поезій, написану у формі абетки «Родина, я і Україна». Це поезія живого зворушливого слова. Вона є досить гарним матеріалом для класної та позакласної роботи з учнями молодшого та середнього шкільного віку. Поет з відкритою душею і щирістю подарував кожному учителю два екземпляри нового видання.

  Ольга Лихогляд, у свою чергу, ознайомила слухачів зі своєю творчістю. Її збірки, яких у неї на сьогодні 15, можуть слугувати допомогою вчителям української мови та літератури у проведенні уроків, вчителям-логопедам (збірка «Р-р-рипулька»), стануть у пригоді під час складання сценаріїв до різноманітних шкільних свят, усім дорослим та дітям на всі випадки культурного спілкування.

  Ольга Захарівна презентувала одну із своїх останніх надбань – збірку «На щастя, на долю – українською мовлю», яка є унікальною. У ній поетеса освічується в коханні українському слову, оспівує мову за допомогою «любистків». Так Ольга Лихогляд називає строфи своїх віршів. Кожен із «любистків» може бути самостійним епіграфом до уроку. Більш детально зі збірочкою можна ознайомитися на сайті ЦБС у рубриці «Літературна світлиця».

  Творчий вечір закінчився, всі присутні зарядилися позитивним настроєм із надією на подальшу співпрацю із членами літературної спілки «Поділля».

   


  Читачі філії №4
  Читачі філії №4
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у четвертому кварталі 2018 року

  Багато нових книг надійшло до бібліотек міста. Це й сучасна художня, краєзнавча, галузева,  дитяча література, цікаві серії.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр