Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Життєві істини Ніни Фіалко
  Марія Кукурудза, провідний бібліотекар центральної міської бібліотеки
  20 Жовтня 2017 р.

  Життя – непередбачувана річ, інколи хід подій змінюється настільки кардинально, що неможливо вгадати, що ж далі за сценарієм. Такою «учасницею» гри долі стала Ніна Фіалко, раніше простий технолог харчової промисловості, а тепер відома українська письменниця, член Тернопільського обласного осередку Національної Спілки письменників України.

  19 жовтня користувачі Хмельницької міської центральної бібліотеки мали можливість з перших вуст почути про своєрідну творчу біографію Ніни Іванівни.

  «Писати романи взялась вже у зрілому віці. Економічна криза 90-х стала поштовхом для розкриття у мені письменницького таланту. Щоб майнути за кордон чи зайнятися «бізнесом» –  не  мала ні бажання, ні здоров'я. А щоб від безгрошів'я не втратити розум почала писати романи», – зазначила під час зустрічі з читачами Ніна Фіалко.

  З тих пір клавіатура комп’ютера пані Ніни не встигає відпочити. Щороку письменниці вдається «випускати» у світ по одній, а то й по дві книги. Її романи змальовують суспільні та особистісні проблеми, з якими стикаються сьогодні українські сім’ї – це поневіряння українців на чужині, «заробітчанство».

  Під час зустрічі Ніна Фіалко розповіла присутнім і про тернисту дорогу до читача і про те, чому видавництва довго не наважувалися вкладати гроші у «розкрутку пенсіонерки».

  «Видавці дивились на моє обличчя й хитали головами. Один сказав відверто: «Якби ви хоч на двадцять років були молодші, то можна було б спробувати вас розкручувати», – говорить Ніна Іванівна.

  Сьогодні романами Ніни Фіалко зачитуються усі і жінки, і чоловіки, виключенням не є і молодь.

  На творчу зустріч з тернопільською письменницею завітали не тільки поціновувачі її творчості, а й люди які прийшли відкрити для себе нового автора. Тому на численні прохання присутніх Ніна Фіалко коротко розповіла про кожну із своїх книг серед яких «Зламані жоржини» та «Небезпечна межа», де найбільше приділено уваги заробітчанам за кордоном та висвітлена жіноча доля.

  Згадала Ніна Іванівна під час спілкування з аудиторією романи на патріотичну тему. Книги «Коли брати стають ворогами» і «Обірвана струна» – це  неупереджені хронописи минулого і сьогодення. А ще вони абсолютно не схожі на попередні книги талановитої авторки, тут немає вже звичної теми заробітчанства чи мелодраматичності любовного трикутника. Центральною темою є  Революція Гідності та неоголошена війна на Сході України.

  «Намагаюся у тексти своїх романів вкладати правдивий, а разом і з тим ще й філософський зміст, над яким треба хоч трішки задуматися. Як мені це вдалося, судити може тільки вдумливий читач», – каже письменниця.

  Дивовижно цікава, емоційно відкрита і  дружня зустрічз пані Ніною нікого не залишила  байдужим до проблем сьогодення.

  На завершення зустрічі відбулася автограф – та фото-сесія з Ніною Фіалко.


  Центральна бібліотека для дітей, філія №12
  Центральна бібліотека для дітей, філія №12
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у третьому кварталі 2019 року

  Пропонуємо ознайомитись із новинками, які надійшли до бібліотек міста.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр