Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Партнери і спонсори
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Ти не можеш змінити світ, але не маєш права нічого не робити
  Ірина Драйна, завідуюча бібліотекою-філією №4
  20 Листопада 2017 р.

  16 листопада 1995 року Резолюцією Генеральної Конвенції ЮНЕСКО прокламована і затверджена Декларація принципів толерантності. З тих пір цей день щороку відзначається по усій планеті, як Міжнародний день толерантності.

  Щоб згадати основні аспекти толерантності працівники бібліотеки-філії №4 запросили 16 листопада у коло спілкування «Ти не можеш змінити світ, але не маєш права нічого не робити» учнів 7-В класу СЗШ №8. Бібліотекарі розповідали про те, що проблема толерантності виникла ще в античні часи, що толерантність – це мистецтво жити в світі несхожих людей та ідей, про те, що толерантність є нормою сучасного цивілізованого світу.

  На заході відвідувачі переглядали мультимедійну презентацію, гортали сторінки книг презентованих на виставці «Толерантність – це прийняття іншого», обговорювали коли було вперше вжито слово «толерантність», як це слово визначається на різних мовах світу, говорили про інтолерантність – протилежне поняття до толерантності, послухали легенди за даною тематикою.

  Завдяки вправам, вікторинам, різноманітним запитанням захід пройшов дуже весело й гамірно. Адже саме через гру діти сприймають інформацію швидше. Заключна вправа «Дерево толерантності» не залишила байдужим нікого. Потрібно було кожному написати на листочку паперу у формі листочка дерева слова толерантності і наклеїти на символічний малюнок дерева без листя. Вийшло дуже красиве дерево, біля якого школярі дійшли висновку, що вони маленька родина, в якій завжди має панувати доброта, повага, взаєморозуміння.

  «Дуже потрібний і актуальний захід. Адже толерантність людей є найважливішою умовою миру і злагоди. У сьогоднішньому суспільстві відбувається активний зріст екстремізму, агресивності, розширення зон конфліктів. Ці соціальні явища особливо зачіпають молодь, якій в силу вікових особливостей властивий максималізм, прагнення до простих і швидких рішень складних соціальних проблем. І ці рішення не завжди бувають правильними. Сьогодні зустріч у бібліотеці присвячена тому, щоб вчитися жити разом, приймаючи один одного такими, які ми є, вчитися розуміти один одного. І я впевнена, що діти після такого заходу зроблять правильний висновок – толерантність врятує світ», – поділилась враженнями класний керівник Людмила Мотревич. 


  Співпраця з новою поліцією
  Співпраця з новою поліцією
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  • Хмельницький в інтернеті
  • Почесні
  • Ім’я в історії міста
  • Творчість бібліотекарів
  Нові книги у першому кварталі 2015 р.
  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2018 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр