Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Про Василя Сухомлинського – дітям
  Бібліотеки-філії Хмельницької міської ЦБС
  4 Жовтня 2018 р.

  Бібліотекарі молодшого відділу філії №12 4 жовтня провели  літературну годину «У кожній казці мудрості перлина». Її присвятили відомому  українському  педагогу, дитячому письменнику Василю Сухомлинському.

  Це людина,  яка жила та творила для дітей, яка віддала їм своє серце. Все найцінніше, створене мудрим вчителем, назавжди увійшло до скарбниці педагогіки та національної духовної культури.

  Учні СЗОШ №21 3-Б класу слухали твори Сухомлинського, а потім розповідали, чому, на їхню думку, вони вчать дітей. Після заходу малеча розв’язала кросворд, ключовим словом якого було – «СУХОМЛИНСЬКИЙ», а самі питання стосувалися базових людських цінностей.

  Як зазначив школяр Савчук Дмитро: «Творчість Сухомлинського мені подобається тим, що прочитавши твір, ти обов’язково навчишся чогось нового»

  І дорослі, і менші наприкінці зробили висновок, що твори цього письменника формують у дітях найголовніше — людяність. Вони вчать маленьких читачів відрізняти гарні вчинки від поганих, бути чемними, поважати старших, захищати менших.

  Тетяна Любенчук, заступник директора по роботі з дітьми

    

  3 жовтня, з нагоди ювілею – 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського, бібліотекар бібліотеки-філії №15 завітала до учнів 3-Б класу навчально-виховного комплексу №2. Під назвою «Серце віддаю дітям» відбулось знайомство діток з видатним педагогом та письменником.

  Традиційно захід розпочався із розповіді про життєвий шлях Василя Сухомлинського, а згодом завдяки загадкам діти пригадали героїв його оповідань та казок. Окрім читання та обговорення творів, учні ще й розповідали про свої особисті добрі вчинки. Робили це за допомогою ігор «Добрі чарівники» та  «Чарівна паличка».

  Василь Сухомлинський практикував складання казок спільно зі своїми учнями. Тому доречним на заході став конкурс «Найкраща казочка», завдання якого – завершити незакінчену казку. Майже кожен проявив неймовірну фантазію. А наприкінці всі гуртом переглянули збірки творів письменника-педагога.

  Мар’яна Семенюк, бібліотекар бібліотеки-філії №15


  Колектив центральної бібліотеки
  Колектив центральної бібліотеки
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  На літній відпочинок із новою книгою!

  Ви полюбляєте фентезі? А може, захоплюєтесь історичним романом? Ні! Вам, певно, сумно без справжнього детектива? До Вашої уваги новинки відомих українських та світових письменників, книги на різну тематику. Кожний читач, від малечі до людей старшого віку, знайде на свій смак що почитати.

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2019 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр