Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади Новини ЦБС Централізована бібліотечна система Хмельницької міської територіальної громади
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проєкти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Професій є багато, і лиш одна із них твоя
  Ірина Драйна, завідувач бібліотеки-філії №4, Тетяна Венгрова, завідувач бібліотеки-філії №11
  18 Квітня 2013 р.

  Кожна  дитина,  ідучи  в  дорослий  світ,  обирає  собі  професію.  І  для  того,  щоб  не  сталося  прикрих ситуацій,  пов'язаних  з  її  вибором,  необхідно  добре  володіти  інформацією про ринок праці.  17  квітня  учням  9-Б  класу СЗОШ  №8  потрібну інформацію, як правильно обрати своє місце в сучасному  суспільстві,  надали  Д. В. Кручик – спеціаліст  з  Хмельницького  міського  центру  зайнятості  та  І. А. Григораш – спеціаліст Хмельницького управління Пенсійного фонду України.

  Зустріч влаштували бібліотекарі бібліотеки-філії №4. Вона була своєчасною та дуже актуальною, адже дев’ятикласники також випускники і деякі з них вже визначилися: йти їм і далі до школи чи здобувати професію. Юні читачі отримали важливі поради та відповіді на свої запитання.

  Наприкінці зустрічі учні переглянули книжкову поличку «Професій є багато, і лиш одна із них твоя», підготовлену працівниками бібліотеки.

  Щоб правильно обрати професію, потрібно орієнтуватися не тільки на престижність чи високооплачуваність майбутнього фаху, оскільки ці орієнтири не надійні і з часом змінюються. Важливо, щоб професія була цікава для майбутнього студента та відповідала його вподобанням. 24 квітня у бібліотеці-філії №11 відбулася профорієнтаційна зустріч «Світ професій» для учнів 9-А класу ЗОШ №27 з головним спеціалістом, організатором інформаційної роботи ПФУ І. А. Григораш та головним спеціалістом відділу активної підтримки безробітних Д. В. Кручик.

  У ході бесіди молоді люди дізналися, які професії користуються популярністю, на що потрібно звертати увагу при виборі майбутнього фаху. І. А. Григораш поінформувала дев’ятикласників про можливість шахрайства з боку роботодавців та розповіла, як уникнути таких неприємних ситуацій. Д. В. Кручик надала корисну інформацію про те, як потрібно вже з юних років задумуватися над своїм майбутнім, щоб мати забезпечену старість.


  Філія №7
  Філія №7
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Література для літніх канікул

  У фондах бібліотек є книги, які можуть стати у нагоді під час літніх канікул. І відпочиваєте – і навчаєтесь новому одночасно!

  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трилери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2024 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр