Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система Новини ЦБС Хмельницька міська централізована бібліотечна система
  Про ЦБС
  Бібліотеки
  Читачам
  Ресурси бібліотек
  Віртуальні виставки
  Наша Україна
  Наше місто
  Літературна світлиця
  БібліоЖиття
  Фотогалерея
  Відеогалерея
  Проекти та програми
  Контакти
  Карта сайту
  Пошук по сайту

   

  Хмельницька міська рада

   

    Головна » Про ЦБС » Новини ЦБС
  Сірничок – малий, а біда – велика
  Бібліотеки-філії Хмельницької міської ЦБС
  11 Квітня 2019 р.

  Кожна дитина повинна знати, що гра сірниками може зашкодити собі та іншим. Тому у бібліотеці-філії №4 відбулася бесіда-застереження «Сірничок – малий, а біда – велика» для учнів 2-А класу СЗШ №8. Малечу ознайомили  з правилами пожежної безпеки, розповіли про професію пожежника і коли за номером «101» треба викликати пожежну машину. А через мультимедійну презентацію і книжкову виставку показали, яку користь дає вогонь і якої шкоди він може завдати при необережному використанні. Опісля провели для діток вікторину.

  «Дитячі пустощі можуть призвести до біди. Користуватися сірниками мають навчити дорослі. Ми дуже вдячні працівникам книгозбірні за таку цікаву і своєчасну зустріч, яка допоможе дітям уникати небезпеки», – так підсумувала Сидорук Наталя, класний керівник 2-А класу СЗШ №8.

  Вікторія Мітрофанова, бібліотекар бібліотеки-філії№4

  Сьогодні у засобах масової інформації часто з'являються повідомлення про пожежі, причини їхнього виникнення, людські жертви та матеріальні збитки, яких вони завдають. Водночас постійно звучать сигнали-застереження щодо поводження з вогнем. Однак нехтування елементарними правилами пожежної безпеки залишається однією з основних причин виникнення пожеж. Часто причиною стають дитячі пустощі.

  Саме з метою навчання дітей правилам пожежної безпеки та особливостям дотримання їх у повсякденному житті 11 квітня бібліотека-філія №10 ім. Д. М. Брилінського для учнів початкових класів на території школи ЗОШ №24 організувала зустріч «Це потрібно знати всім!»На захід запросили працівників пожежної служби. Школярі дізналися про правила поводження з вогнем та особливості поведінки під час пожежі, вчилися захищати себе в задимленому помешканні.

          

  «Сьогоднішня година безпеки дала мені можливість поглянути на професію пожежника з іншої сторони: вона не тільки героїчна і необхідна, але і вкрай небезпечна, адже щоразу пожежникам загрожує смертельна небезпека. Якщо вже сталося лихо і виникла пожежа, то потрібно чітко і швидко сказати адресу рятувальній службі по телефону, аби пожежники змогли дістатися до місця пожежі», – поділилася враженнями учениця ЗОШ №24.

   

  Інна Герман, завідуюча бібліотеки-філії №10 ім. Д. М. Брилінського


  Філія №3
  Філія №3
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Електронний каталог
  • Меню для книгоманів
  • Зростаємо професійно
  • Мистецька вітальня
  • Наші видання
  • Послуги ЦБС
  Нові книги у четвертому кварталі 2015 р.
  Якому жанру літератури Ви надаєте перевагу?
  детективи
  драми
  казки
  комедії
  легенди
  ліричні вірші
  пригоди
  трілери
  фентезі
  інше

  Слідкуйте за нами у
  соціальних мережах


  © ХМ ЦБС, 2010-2020 г.
     Офіційний сайт
  Україна, м. Хмельницький, вул. Подільська, 78
  www.cbs.km.ua            kmcbs.c@gmail.com
  Копіювання інформації можливе тільки за наявності згоди
  адміністратора, а також активного посилання на сайт.
  створення
  сайту
  Студія Спектр